36
EKSKOMISARŲ BIURAS
Apsaugos darbuotojas (-a) darbui dienomis

Darbo pobūdis

  • Transporto priemonių tikrinimas, lydėjimas, fiksavimas foto nuotraukomis.
  • Darbas darbo dienomis.

Reikalavimai

  • Apsaugos darbuotojo pažymėjimas.
  • Vairuotojo pažymėjimas.
  • Atsakingumas ir pareigingumas.
  • Rimtas požiūris į darbą, nepriekaištinga reputacija.

Mes siūlome

  • Visuomet laiku mokamą darbo užmokestį.
  • Visas priemones reikalingas darbui, automobilį.
  • Tobulėjimo ir karjeros galimybes.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 850 - 1000

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
  • Lankstus grafikas
Kontaktinis asmuo
Ramūnas Laukionis
868723105
„Ekskomisarų biuras" yra pirmoji privati licencijuota saugos tarnyba Lietuvoje, įkurta 1994 m., teikianti visas apsaugos paslaugas. Mūsų patirtis leidžia teikti kokybiškas paslaugas savo klientams. Savo gretose subūrėme patikimiausius, darbui visada nusiteikusius ir siekiančius geriausių rezultatų specialistus, pasiruošusius pasirūpinti Jūsų saugumu. Saugumą mums patikėjo didžioji dalis prekybos ir verslo centrų, rūpinamės Lietuvos bei užsienio žvaigždžių ramybe, užtikriname sklandžią didžiausių renginių eigą.

Įmonės tinklalapishttp://ekskomisaru-biuras.lt/