30
Nacionalinis transplantacijos biuras
Teisės ir veiklos skyriaus patarėjas (-a)

Darbo pobūdis

  • Užtikrinti Teisės ir veiklos priežiūros skyriaus nuostatuose nustatytų veiklos tikslų ir funkcijų vykdymą teisės, viešojo administravimo srityse.

Reikalavimai

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas (ne žemesnis kaip bakalauro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija;
  • Ne mažiau kaip 3 metų teisinio darbo patirtis;
  • Būti gerai susipažinusiu su Lietuvos Respublikos įstatymais, Vyriausybės nutarimais ir kitais teisės aktais, reguliuojančiais viešąjį administravimą, teisės aktų rengimą.

Mes siūlome

  • Darbo užmokestį atskaičius mokesčius (priklausomai nuo kandidato patirties) – nuo 1200 eurų;
  • Draugišką kolektyvą ir stabilias darbo sąlygas;
  • Atsakingą, įdomų ir savarankišką darbą.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1200

Papildoma informacija: Galutinis darbo užmokestis priklausys nuo kandidato patirties ir darbo rezultatų.

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 LR Įstatymai

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Lina -

Įmonės tinklalapishttp://www.transplantacija.lt