13
Alliance for Recruitment
Biuro vadybininkas (-ė)

Darbo aprašymas

Būdamas biuro vadybininkės (-o) pozicijoje būsite dalimi ambicingos komandos, kuri siekia tapti geriausiu prekių ženklų vystymo partneriu Baltijos šalyse.

Būdama (-as) mūsų komandos dalimi būsi atsakinga (-as) už:

  • Įmonės dokumentų, įsakymų ir korespondencijos tvarkymą
  • Bendravimą su lankytojais ir partneriais
  • Biuro priežiūrą, biuro veiklos organizavimą bei pagalbą biuro darbuotojams
  • Pirminių personalo dokumentų paruošimą
  • Įmonės tradicijų puoselėjimą, įmonės švenčių rengimą ir organizavimą
  • Geros nuotaikos ir komandiškumo puoselėjimą

Reikalavimai

Iš tavęs tikimės, jog:

  • Turi ne mažesnę nei 1 metų darbo patirtį administraciniame, organizaciniame darbe
  • Esi iniciatyvi (-us), savarankiška (-as), pozityvi (-us) ir tau norisi padėti kolegoms
  • Turi puikius raštvedybos, biuro administravimo, kompiuterinio raštingumo įgūdžius
  • Turi patirties organizuojant renginius ir/ar rūpinantis vidine komunikacija
  • Puikiai kalbi ir rašai lietuviškai bei angliškai - abi kalbas naudojame kasdieniame darbe
  • Turi B kategorijos vairuotojo pažymėjimą
  • Tau pažadame pasitikėjimu grįstą įmonės kultūrą ir visas sąlygas profesiniams tikslams pasiekti.

Įmonė siūlo

  • Galimybė dirbti nuotoliniu būdu
  • Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms
  • Reguliarūs mokymai
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1600 - 2000

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Inesa Manikaitė
+370 60348208

Alliance for Recruitment yra didžiausia personalo paieškos ir atrankos kompanija Baltijos šalyse pagal sėkmingai įdarbintų kandidatų skaičių, atrankos konsultantų skaičių ir augimo tempą. Esame tiksliai ir greitai dirbanti atrankos ekspertų komanda turinti patirties skirtingose verslo srityse.

Mūsų klientas – Vilandra – didmeninės prekybos ir rinkodaros įmonė. Jau du dešimtmečius – nuo 1993-ųjų balandžio – dirbanti su puikiai pasaulyje žinomais plataus vartojimo prekių ženklais. Įmonė tiekia prekes į mažmeninės prekybos tinklus, vaistinių bei kosmetikos prekių tinklus, degalines ir kitas mažmeninės prekybos vietas. Įmonėje vertinama ilgalaikė partnerystė su patikimais, pasaulyje ir mūsų šalyje pripažintais gamintojais. Todėl šiandien Baltijos šalių rinkose atstovauja prekės ženklams, garantuojantiems aukščiausią produktų kokybę.

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Kūrybinių projektų specialistas
Etours.lt
Vilnius
€ 1700 – 2700
Galioja iki: 2024.05.05
Pardavimų vadybininkas (-ė)
Litmax Trading, UAB
Vilnius
€ 1700 – 3000
Galioja iki: 2024.04.27
Verslo sistemos analitikas (-ė)
City Service, UAB
Vilnius
€ 3000 – 3500
Galioja iki: 2024.05.02
Sistemų analitikas
Vilnius
€ 1930 – 2630
Galioja iki: 2024.05.11
Procesų efektyvinimo specialistas (-ė)
People Link, UAB
Vilnius
€ 2900 – 3300
Studijų Kokybės Koordinatorius (-ė)