37
PZU Lietuva gyvybės draudimas
GYVYBĖS DRAUDIMO KONSULTANTAS(-Ė) ALYTUJE

Darbo pobūdis

  • profesionalus gyvybės draudimo produktų klientams pardavimas, jų konsultavimas;
  • aktyvi naujų klientų paieška ir ryšių su esamais klientais palaikymas;
  • klientų poreikių analizė ir geriausių draudimo sprendimų pasiūlymas, sutarčių rengimas ir pasirašymas;
  • bendradarbiavimas su vadovais planuojant ir organizuojant darbą;
  • ataskaitų apie darbo rezultatus rengimas.

Reikalavimai

  • gebėjimas dirbti individualiai ir komandoje;
  • puikūs bendravimo ir derybų įgūdžiai, sugebėjimas ir drąsa įtikinti, daryti įtaką kitiems;
  • aukštasis, aukštesnysis ar profesinis išsilavinimas;
  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • sėkminga aktyvių pardavimų patirtis - privalumas;
  • reprezentatyvumas, iniciatyvumas, imlumas, asmenybinė branda.

Naudingi įgūdžiai

  • patirtis pardavimų, klientų aptarnavimo srityje;
  • teigiamas požiūris į gyvybės draudimą;
  • pozityvumas;
  • mobilumas (nuosavas automobilis būtų privalumas).

Mes siūlome

  • išsamius kvalifikacijos kėlimo mokymus ir tobulėjimo galimybes naujiems ir patyrusiems konsultantams;
  • pažangius darbo įrankius, kurie padės siekti geresnių rezultatų;
  • galimybę savarankiškai organizuoti savo veiklą;
  • patrauklų atlyginimą, priklausantį nuo veiklos rezultatų;
  • galimybes augti į grupės lyderius ir burti savo komandą;
  • aprūpintą bei ramią darbo vietą Alytaus miesto centre, erdviame biure.

Papildoma informacija

Kandidatų prašome į darbo pokalbį atvykti turint bent minimalią informaciją apie įmonę, šio darbo specifiką bei siūlomą darbo poziciją. Pokalbio metu norime konstruktyviai kalbėti su jau motyvuotais ir šį darbą norinčiais dirbti kandidatais.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 684 - 2000

Papildoma informacija: Laiku mokamas atlyginimas, kuris priklauso nuo rezultatų. Papildomai sukurta finansinė motyvacinė sistema leidžia konsultantui uždirbti kur kas didesnį atlyginimą, nei konkurentų įmonėse, taip pat gaunamos ne tik finansinės naudos.

Vietovė

    Alytus, Alytaus apskritis, Lietuva
    Naujoji g. 3, Verslo centras "Stiklinis"
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena
  • Lankstus grafikas

Įgūdžiai

 MS Excel Windows 10 Gebėjimas parduoti

Kalbos

  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Marius Basevičius
8-610-06856
UAB „PZU Lietuva gyvybės draudimas" – gyvybės draudimo paslaugas teikianti bendrovė, įkurta 2001 metais, kaip PZU prekės ženklo atstovė Lietuvoje. Esame gyvybės draudimo ekspertai - gerai žinomas prekės ženklas, kurio sėkmės receptas - mūsų visų žinių ir patirties pasitelkimas bei nuolatinės pastangos tobulėti. Žengiame koja kojon su nuolat besikeičiančiu pasauliu, žvelgiame į ateitį ir visada džiaugiamės naujomis idėjomis. Jeigu esate savo srities profesionalas, nestokojate motyvacijos, ieškote erdvės gilinti savo žinias ir nebijote iššūkių – tuomet mūsų kompanija kaip tik Jums. Kurkite savo sėkmės istoriją kartu su mumis! Duomenų apsaugos informacija: Kandidatuodamas į šią poziciją, kandidatas sutinka, jog jo (jos) atsiųstas gyvenimo aprašymas (CV) / motyvacinis laiškas ir jame (juose) esantys asmens duomenys bus naudojami tik UAB „PZU Lietuva gyvybės draudimas" vykdomos atrankos procesui. Su detalesne informacija apie UAB „PZU Lietuva gyvybės draudimas" vykdomą privatumo politiką atrankų procese galite susipažinti https://pzugd.lt/privatumo-politika-atranku-procese.

Įmonės tinklalapishttp://www.pzugd.lt