16
INTERSURGICAL, UAB
ĮRANGOS KONSTRUKTORIUS

Mums reikalingas

ĮRANGOS KONSTRUKTORIUS (-Ė)

Darbo pobūdis

• Plastmasių liejimo įrangos projektavimas
• Nestandartinės įrangos/įtaisų projektavimas
• Techninės dokumentacijos ruošimas ir tvarkymas
• Dalyvavimas gaminio konceptinio modelio kūrimo procese, Design for Manufacture (DFM) principų priežiūra
• Bendravimas su užsakovais sprendžiant iškilusius klausimus

Reikalavimai

• Patirtis projektuojant liejimo įrangą
• Aukštasis/aukštesnysis techninis išsilavinimas pramoninės inžinerijos ir mechaninių sistemų arba mechatronikos srityje
• Kompiuterizuoto projektavimo (CAD) pagrindai
• Geros anglų ir lietuvių kalbos žinios
• Geri darbo su kompiuteriu bei MS Office įgūdžiai
• Geri bendravimo įgūdžiai, sugebėjimas dirbti grupėje, imlumas naujovėms, kruopštumas, atidumas

Privalumai

• Kompiuterizuoto projektavimo (CAD) įgūdžiai, Siemens NX

Mes siūlome:

• Darbą profesionalų komandoje vienoje iš didžiausių ir pažangiausių įmonių Europoje, naujų technologijų pažinimą, galimybę mokytis ir nuolat tobulėti
• Tobulėjimo ir savirealizacijos galimybes
• Atlygį, atitinkantį turimas žinias bei kompetencijas
• Transportavimą autobusais į ir iš darbo (Pabradė-Vilnius-Pabradė)
• Darbo užmokestis nuo 2000 Eur/mėn su mokesčiais. Vėliau priklausys nuo įgyjamos patirties ir žinių
• Sudarome sąlygas tęsti studijas magistrantūroje

Konfidencialumą garantuojame. Gyvenimo aprašymą su nuotrauka bei antrašte “Dėl įrangos konstruktorio pareigų” siųsti: UAB Intersurgical, Arnionių 60, 18170 Pabradė iki 2022 m. rugsėjo 30 d. Taip pat galima siųsti faksu 8-387-66622 arba elektroniniu paštu, adresu info@intersurgical.lt.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2000

Papildoma informacija: Vėliau darbo užmokestis priklausys nuo įgyjamos patirties ir žinių

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Arnionių 60, Pabradė

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 MS Office CAD/CAM siemens NX

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Ramunė Bindokienė
838766634

UAB “Intersurgical”, viena iš medicininių kvėpavimo sistemų gamybos lyderių Europoje, įsikūrusi Pabradėje

Įmonės tinklalapishttp://www.intersurgical.com

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Senior Team Lead, Programmatic Consultancy
Adform
Vilnius
€ 3000
Galioja iki: 2024.04.27
Account Manager
AS "Citadele banka" Lietuvos filialas
Vilnius
€ 2100 – 3100
Galioja iki: 2024.05.05
Digital Media Specialist
Adform
Vilnius
€ 1600
Office space manager
Vilnius
€ 2800 – 3550
IT inžinierius (HELP DESK konsultantas)
EPS LT, UAB
Vilnius
€ 1391 – 1800
Galioja iki: 2024.05.23
Finance Manager