9
Teisininkas (-ė)
Litgrid, AB
Litgrid, AB
Litgrid, AB

Litgrid, AB

Reikalavimai

* aukštasis universitetinis magistro laipsnio teisės srities išsilavinimas;
* ne mažesnė nei 3 metų teisinio darbo didelėje organizacijoje ar advokatų kontoroje patirtis;
* puikus reguliuojama veikla užsiimančios įmonės įstatyminio reglamentavimo bei reguliavimo principų išmanymas;
* statybos teisės išmanymas;
* viešųjų pirkimų būdu sudarytų sutarčių teisės išmanymas bei patirtis sprendžiant iš jų kylančias praktines situacijas;
* viešųjų pirkimų teisės išmanymas ir patirtis;
* puikios anglų kalbos žinios (patirtis rengiant dokumentus, analizuojant informaciją, kalbant);
* stiprūs analitiniai gebėjimai bei strateginis mąstymas;
* bendradarbiavimo gebėjimai, diplomatiškumas, komunikabilumas, orientacija į rezultatą;
* gebėjimas atstovauti įmonę Lietuvos bei užsienio mastu.
Privalumai:
* Darbo patirtis teisės aktų reguliuojamą veiklą vykdančioje bendrovėje ar priežiūros institucijoje;
* energetikos srities specifikos išmanymas;
* rusų, lenkų kalbos įgūdžiai.

Darbo aprašymas

Šiuo metu prie Teisės skyriaus komandos Vilniuje kviečiame prisijungti: TEISININKĄ (-Ę), kuris (-i) būtų atsakingas už viešųjų pirkimų sritį.
 Darbo pobūdis:
* Pirkimų būdu sudaromų rangos darbų, paslaugų, prekių pirkimo sutarčių rengimas;
* Teisinė pagalba rengiant pirkimų dokumentus, dalyvavimas pirkimų komisijų darbe;
* Kolegų konsultavimas pirkimų teisės, sutarčių vykdymo klausimais;
* Sutarčių vykdymo kontrolė, rizikų bei jų valdymo priemonių numatymas;
* Konfliktinių situacijų sprendimas, rizikų suvaldymo veiksmų planų numatymas;
* Dalyvavimas ikiteisminio ginčų su rangovais procese, tokio proceso koordinavimas;
* Procesinių dokumentų rengimas, įrodymų rinkimas, vertinimas;
* Atstovavimas Bendrovės interesams tarptautinėse organizacijose, tarpvalstybiniuose projektuose, valstybės ir savivaldybės institucijose, teismuose, arbitražuose, kitose organizacijose;
* Dalyvavimas tarpvalstybiniuose projektuose, darbo grupėse, derybose su trečiaisiais asmenimis;
* Bendrovės vadovų ir darbuotojų  konsultavimas teisiniais ir reguliaciniais klausimais;
* Kitų teisinių užduočių ir projektų koordinavimas.

Papildoma informacija

Jei vis dar skaitai šį darbo pasiūlymą, mes tikimės, kad rimtai sudominome. Greta kiekvienai darbo pozicijai siūlomų pagrindinių naudų (atlyginimo, darbo priemonių ir t.t.) naujam komandos nariui (-ei) esame paruošę ir patrauklų papildomų naudų krepšelį. Jomis siekiame užtikrinti visos komandos gerovę ir darbo sąlygas, profesinį tobulėjimą, rūpinamės asmeniais darbuotojų poreikiais, jų šeimoms ir socialine veikla. Tau siūlome:
* galimybę prisidėti prie unikalių šalies ir tarptautinės svarbos projektų;
* palikti savo žymę įgyvendinant Lietuvos energetinę nepriklausomybę;
* dirbti įdomų, praturtinantį ir ugdantį darbą ateities energetikos centre kartu su geriausiais savo srities ekspertais;
* vidinius ir išorinius mokymus, kursus ir narystę profesinėse organizacijose
* galimybę lanksčiai dirbti iš biuro ir iš namų;
* papildomas apmokamas atostogas ir apmokamą neatvykimą į darbą ligos atveju;
* darbo užmokestis nuo 2200 EUR iki 3000 EUR (su mokesčiais), ir kintama atlygio dalis iki 20 proc. metinio bazinio atlygio, priklausančią nuo bendrovės ir individualių tikslų pasiekimo.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2200 - 3000

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    KGE Manerheimo g. 8, Vilnius 05131, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Živilė Jakimavičienė

Esame bendrovė, kuri patikimai perduoda elektros energiją, kuria vertę visuomenei.  Mes – šalies energetinio savarankiškumo kūrėjai, o per artimiausius šešerius metus planuojame įgyvendinti daugelį metų tik iššūkiu buvusį tikslą – sinchronizuotis su Kontinentinės Europos tinklais.

Keliame sau ir kitiems ambicingus tikslus – tapti pažangiausiu elektros sistemos operatoriumi Europoje.

Kiekvienas mūsų darbuotojas prisideda prie bendro rezultato ir įmonės kultūros, puoselėdamas „Litgrid“ vertybes ‒ atsakomybę, profesionalumą, pažangą.

Prisijunk prie mūsų!

Įmonės tinklalapishttp://litgrid.eu