29
Praktikantas - Procesų vystymo srityje
Litgrid, AB
Litgrid, AB
Litgrid, AB

Litgrid, AB

Reikalavimai

* Energija, smalsumas ir noras suprasti kaip veikia organizacijos.
* Aukštojo universiteto studentas (praktikos vieta būtų tinkamiausia verslo valdymo ar panašios vadybinės studijų krypties studentams, arba siekiantiems įgyti praktikos šiose srityse (nepriklausomai nuo studijų krypties)).
* Geros anglų kalbos žinios.
* Darbo patirtis MS Office programine įranga įgūdžiai.
* Komunikaciniai įgūdžiai.

Darbo aprašymas

Prie Lean kultūra gyvenančios komandos kviečiame prisijungti praktikantą (-ę), kuris (-i) norėtų susipažinti ir prisidėti prie Lean kultūros stiprinimo ir įrankių taikymo, bendrovės procesų valdymo sistemos tobulinimo ir idėjų efektyvumui didinti paieškos ir jų įgyvendinimo. Praktikos metu galėsite:
* Susipažinti su bendrovės veiklos procesų sistema (procesų architektūra, pagrindinėmis Litgrid veiklomis, procesų grupėmis ir pačiais procesais), sužinoti kaip yra užtikrinimas šios sistemos vystymas siekiant procesų suderinimo su bendrovės strateginiais tikslais, vientisumo, rodiklių pasiekimo.
* Išmokti identifikuoti procesą, rasti jo vietą procesų hierarchijoje, jį sumodeliuoti remiantis gerosiomis praktikomis ir - įdiegti.
* Susipažinti su Lean filosofija, kultūra ir įrankiais. Šiuos įrankius pačiam (-iai) pritaikyti praktikoje.
* Prisidėti kuriant Lean žinių bazę ir formuoti praktiškai pasiteisinusias gerąsias praktikas.
* Mokytis konsultuoti Lean sistemos klausimais bendrovės padalinius ir skyrius.

Papildoma informacija

Jei vis dar skaitai šį praktikos pasiūlymą, mes tikimės, kad rimtai sudominome. Greta kiekvienai praktikos pozicijai siūlomų pagrindinių naudų (teorinių ir praktinių žiniių, darbo priemonių ir t.t.) naujam komandos nariui (-ei) esame paruošę ir  praktikos programa, kuri padės susipažinti su Lietuvos energetikos pasauliu. Tau siūlome:
* galimybę prisidėti prie unikalių šalies ir tarptautinės svarbos projektų;
* palikti savo žymę įgyvendinant Lietuvos energetinę nepriklausomybę;
* dirbti įdomų, praturtinantį ir ugdantį darbą ateities energetikos centre kartu su geriausiais savo srities ekspertais;
* vidinius ir išorinius mokymus;
* galimybę lanksčiai dirbti iš biuro ir iš namų;

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1400 - 2000

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    KGE Manerheimo g. 8, Vilnius 05131, Lietuva

Laikas

  • Praktika
Kontaktinis asmuo
Živilė Jakimavičienė

Esame bendrovė, kuri patikimai perduoda elektros energiją, kuria vertę visuomenei.  Mes – šalies energetinio savarankiškumo kūrėjai, o per artimiausius šešerius metus planuojame įgyvendinti daugelį metų tik iššūkiu buvusį tikslą – sinchronizuotis su Kontinentinės Europos tinklais.

Keliame sau ir kitiems ambicingus tikslus – tapti pažangiausiu elektros sistemos operatoriumi Europoje.

Kiekvienas mūsų darbuotojas prisideda prie bendro rezultato ir įmonės kultūros, puoselėdamas „Litgrid“ vertybes ‒ atsakomybę, profesionalumą, pažangą.

Prisijunk prie mūsų!

Įmonės tinklalapishttp://litgrid.eu

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Medicinos atstovas (-ė)
Simplika
Vilnius
€ 2750 – 3500
Galioja iki: 2024.05.02
Partnerysčių pardavimų lyderė (-is)
Pitlane, UAB
Vilnius
€ 3000 – 3100
Galioja iki: 2024.05.09
Naujų automobilių pardavimų vadovas (-ė)
Moller Auto, UAB
Vilnius
€ 4130
Galioja iki: 2024.04.21
Medicininės įrangos inžinierius
Alliance for Recruitment
Vilnius
€ 1500 – 4000
Galioja iki: 2024.05.14
Norsan Baltic
Vilnius