36
LIETUVOS SVEIKATOS MOKSLŲ UNIVERSITETAS
Stalius - dailidė

Lietuvos sveikatos mokslų universitetas siūlo darbą Pastatų eksploatavimo ir remonto tarnybos Statinių remonto skyriaus Staliaus dailidės pareigoms eiti !

Reikalavimai kandidatui (-ei) :

• Turėti kvalifikaciją įrodančius dokumentus
• Turėti gerus bendravimo įgūdžius, laikytis etikos normų
• Gebėjimas dirbti komandoje bei savarankiškai
• Pozityvumas, noras dirbti ir tobulėti, darbštumas, pareigingumas, sąžiningumas

Pagrindinės funkcijos ir atsakomybės:

• Atlikti staliaus darbus LSMU remontuojamuose objektuose
• Gaminti medienos gaminius rankiniais, elektriniais įrankiais
• Apdirbti medieną elektrinėmis medžio apdirbimo staklėmis
• Gaminti, montuoti ir remontuoti medienos gaminius

Mes siūlome:

• Darbą draugiškame kolektyve ir reikiamas darbo priemones
• Laiku mokamą atlyginimą
• Darbo laikas: nuo 8.00 val. iki 17.00 val.
• Siūlomas atlyginimas su priedais nuo 1200 Eur, neatskaičius mokesčių. Už efektyvius darbo veiklos rezultatus galimi priedai.

Kandidatuodami siųskite CV.

Telefonas pasiteiravimui : 8 682 52799

Kandidatuodama(s) į šią darbo vietą, sutinkate, kad Universitetas gaus ir tvarkys Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, telefono numerį, elektroninio pašto adresą) bei kitus jūsų anketoje pateiktus asmens duomenis dalyvavimo konkurse laisvai darbo vietai užimti tikslu.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1200

Papildoma informacija: Už efektyvius darbo veiklos rezultatus galimi priedai

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Personalo skyrius
8 682 52799