56
Finansų vadovas (-ė)
CVO Recruitment, UAB

Mūsų klientas:

AB „Panevėžio statybos trestas“ (PST) – Lietuvos statybų įmonė, kuri savo veiklą statybų sektoriuje vykdo daugiau kaip 60 metų ir turi aukščiausią kompetenciją išskirtinei kokybei kurti. Sąžiningumas, atsakingumas, profesionalumas, kokybiškas darbas bei efektyvūs sprendimai yra vertybės, kurios leido mums pasiekti užsibrėžtų tikslų – šiandien mes esame viena didžiausių statybos bendrovių Lietuvoje. Įmonė įgyvendino daugelį itin svarbių ir sudėtingų projektų, kurie prisidėjo prie Lietuvos ekonominio augimo, turi reikšmingos įtakos šalies infrastruktūros plėtrai bei aplinkosaugos gerinimui.

Darbo pobūdis:

• Finansų ir apskaitos valdymo politikos formavimas ir sklandus jos veiklos užtikrinimas;
• Įmonės ir jos grupės biudžeto rengimas, vykdymo kontrolė, analizė ir išvadų bei siūlymų teikimas įmonės vadovybei bei valdybai;
• Finansų ir apskaitos padalinio optimizavimas, darbuotojų koordinavimas ir jų ugdymas;
• Įmonės ekonominių rodiklių stebėjimo sistemos kūrimas ir sklandaus jos veikimo užtikrinimas;
• Finansinių ataskaitų ruošimas;
• Verslo apskaitos procesų išgryninimas ir kontrolė;
• Dalyvavimas užtikrinant vieningą konsolidavimo politiką visoje grupėje;
• Aktyvus domėjimasis tuo kas vyksta įmonių grupėje ir rinkoje bei ekonomiškai naudingų pasiūlymų teikimas, projektų inicijavimas;
• Glaudus bendradarbiavimas su padalinių vadovais siekiant maksimalaus veiklos efektyvumo.

Reikalavimai:

• Finansinis / ekonominis / buhalterinis aukštasis universitetinis išsilavinimas;
• Patirtis dirbant su tarptautine audito paslaugų įmone;
• Ne mažesnė kaip 5-erių metų darbo patirtis finansų vadovo / finansų kontrolieriaus / vyriausiojo buhalterio ar panašioje pozicijoje didelėje arba labai didelėje įmonėje;
• Labai geras apskaitos procesų bei jų įrankių valdymas ir išmanymas;
• Labai geri analitiniai gebėjimai, iniciatyvumas, produktyvumas, sugebėjimas apginti savo nuomonę vadovaujantis finansinėmis ir verslo įžvalgomis;
• Gebėjimas efektyviai organizuoti komandos darbą siekiant sutartų rezultatų;
• Verslo valdymo įrankių išmanymas, domėjimasis IT sritimi;
• Darbo patirtis su Navision programa būtų didelis privalumas.

Įmonė Jums siūlo:

• Atlyginimą nuo 5500 iki 7400 EUR/mėn. (bruto);
• Asmeninio augimo ir profesinio tobulėjimo galimybes;
• Platų atsakomybių spektrą ir teisę priimti svarbius sprendimus;
• Darbą profesionalioje komandoje vienoje didžiausių ir perspektyviausių įmonių grupių Lietuvoje;
• Tarnybinį automobilį;
• Motyvacinius priedus, priklausančius nuo asmeninių bei įmonės rezultatų.

Informuosime tik atrinktus kandidatus, konfidencialumą garantuojame. Siųsdami savo CV Jūs sutinkate, kad UAB „CVO Recruitment“ tvarkytų Jūsų asmens duomenis galimo įdarbinimo bendrovėje ar paslaugų teikimo UAB „CVO Recruitment“ klientams tikslais. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, tvarkyti, keisti bei prašyti ištrinti savo anksčiau pateiktus duomenis.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 5500 - 7400

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Rugilė Radzinauskienė

Nuo 1996 m. tūkstančiai Europos įmonių yra patikėję CVO Group savo personalo valdymo procesus, ieškodami strateginių ir ekonomiškų sprendimų. Simplika – CVO grupės narė, sparčiai auganti ir unikali savo specializacija personalo atrankos kompanija, kurios pagrindinė veikla - laikinasis įdarbinimas ir atranka. Šiuo metu Simplika sėkmingai veikia Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Simplika padeda Klientams susirasti tinkamą darbuotoją, o Kandidatams – svajonių darbą.

Įmonės tinklalapishttp://www.cvo.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Finansų direktorius (-ė)
CV-Online klientas
Kaunas
€ 8000 – 11600
Galioja iki: 2024.05.04
Vyr. buhalteris (-ė) Vilniuje
Human Capital Center, MB
Vilnius
€ 4960 – 5800
Galioja iki: 2024.04.21
Senior Accountant
Alliance for Recruitment
Kėdainiai
€ 3500 – 4000
Galioja iki: 2024.05.03
Pardavimų direktorius (-ė) Baltijos šalims
Kesko Senukai Lithuania, UAB
Lietuva
€ 10000 – 12000
Galioja iki: 2024.05.09
Vyr. buhalteris (-ė)
Manpower Lit, UAB
Kaunas