17
STATYBOS PROJEKTŲ VADYBININKAS (-Ė)
Įmonių grupė BOD Group

Darbo pobūdis:

  • Saulės elektrinių statybos darbų planavimas ir organizavimas;
  • Vykdyti statybos darbų techninę priežiūrą;
  • Rasti tinkamiausius techninius ir projektinius sprendimus;
  • Sklandžios vidinės ir išorinės komunikacijos užtikrinimą bendraujant projektų klausimais;
  • Spręsti kylančius projektų iššūkius;
  • Kontroliuoti darbų saugą ir kokybę valdomame objekte;
  • Atliekamų darbų kokybės ir technologijų laikymosi priežiūra ir kontrolė;
  • Padėti projektų vadovui įgyvendinant einamuosius klausimus bei užduotis;
  • Statybos projektų vadovo pavadavimas.

Mes siūlome:

  • Dinamišką darbą aukštųjų technologijų įmonių grupėje;
  • Betarpišką kolegų pagalbą mokantis naujų funkcijų. Glaudų bendradarbiavimą komandoje ir nuolatinį tobulėjimą kartu;
  • Nuolaidas mūsų gaminamai produkcijai;
  • Skanias tradicijas pirmadieniais, bendras įmonės išvykas ir šventes, asmeninio tobulėjimo galimybes bei kiekvieno kolegos pagalbos ranką;
  • Nelaimingų atsitikimų draudimas visą parą;
  • Darbo vietą, kurioje vertinamas profesionalumas, nuoširdumas, paprastumas, iniciatyvumas ir komandinis darbas.

Reikalavimai:

  •  Esatę įgyjęs aukštąjį išsilavinimą (privalumas);
  • Turite ne mažesnę kaip 2 metų projektų įgyvendinimo patirtį;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas (būtina);
  • Turite techninių žinių apie pagrindinius elektros srities principus.
  • Darbų saugos reiklavimų žinojimas;
  • Geri organizavimo, darbų ir laiko planavimo įgūdžiai.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2105 - 2630

Papildoma informacija: Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgus į darbo patirtį ir kompetencijas.

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Mokslininkų g. 6A, Vilnius

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
ZIta Jurgelėnienė
+370 694 25426

Soli Tek – Mes žinome kaip saulės šviesą efektyviai paversti elektros energija ir nuolat tobuliname šias Žaliojo kurso link vedančias technologijas. Mes patys gaminame saulės modulius, vystome saulės parkų projektus ir galime įrengti saulės elektrinę ant bet kokio stogo. Esame saulės energetikos lyderiai Šiaurės ir Vidurio Europos regione. Šiuo metu ieškome statybos projektų vadybininko (-ės).

Įmonės tinklalapishttps://www.solitek.lt/lt