76
PIRKIMŲ SPECIALISTAS (gamybinė farmacijos kompanija)
NOVA LUX management solutions klientas

Mums reikalingas

Mūsų klientė – šiuolaikiška ir pažangi, nuolat auganti ir tobulėjanti, tarptautiniu mastu veikianti farmacijos įmonė, kurianti ir gaminanti natūralius farmacinius preparatus - maisto papildus, vaistus, žolinius preparatus. Gamyba vykdoma remiantis naujausiomis technologijomis, griežtai laikantis Gerosios gamybos ir praktikos standartų.
Šiuo metu kompanija į savo komandą Vilniuje kviečia

PIRKIMŲ SPECIALISTĄ (-Ę)

Darbo pobūdis:
- žaliavų likučių analizė, optimalių kiekių planavimai, užsakymai ir jų kontrolė;
- gamybos žaliavų pirkimas (už Lietuvos ribų);
- sklandaus bendradarbiavimo su esamais tiekėjais užtikrinimas;
- naujų tiekėjų paieška, jų pasiūlymų įvertinimas, derybos dėl pirkimo sutarčių sąlygų ir kainų;
- logistikos organizavimas ir koordinavimas, iškilusių problemų sprendimas.

Reikalavimai kandidatui:
- reikšminga darbo patirtis pirkimų / tiekimo / komercijos srityje (patirtis gamybinėje kompanijoje būtų didelis privalumas);
- aukštasis išsilavinimas;
- gebėjimas dirbti savarankiškai;
- anglų k. mokėjimas (bendrauti ir rašyti);
- imlumas naujai informacijai ir gebėjimas dirbti su dideliu informacijos kiekiu;
- puikūs bendravimo, bendradarbiavimo ir derybiniai įgūdžiai;
- kruopštumas ir atsakingumas;
- greita orientacija, pozityvumas.

Kompanija siūlo:
- galimybę reikšmingai prisidėti prie naujai kuriamų aukštos pridėtinės vertės produktų;
- atsakingą ir ilgalaikį darbą profesionalų kolektyve;
- darbą kompanijoje, vienoje iš savo srities lyderių;
- nuolatinio mokymosi ir profesinio augimo galimybes;
- patrauklų darbo užmokestį (orientaciniai nuo 1500-1600 Eur (atskaičius mokesčius) - priklausomai nuo patirties ir gebėjimų).

Laukiame nuorodos į LinkedIn profilį arba CV su prierašu "Pirkimų specialistas".

Platesnė informacija – Diana Galickienė
Tel.: (652) 77181

Kandidatuodami Jūs sutinkate, jog Jūsų pateikta informacija būtų tvarkoma vykdant šią atranką, o jai pasibaigus, penkerius metus būtų saugoma mūsų vidinėje duomenų bazėje, kuri naudojama vykdant kitus atrankų projektus.
Jūsų pateikta informacija yra konfidenciali ir bus teikiama potencialiam darbdaviui tik su Jūsų žinia. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą tvarkyti, turite teisę keisti informaciją bei prašyti ištrinti savo pateiktus duomenis. Plačiau apie Jūsų asmens duomenų apsaugą http://www.novalux.lt/privatumo-politika.html

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2500

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Diana Galickienė
+370 652 77181

Konsultacinė kompanija Nova Lux management solutions (www.novalux.lt) nuo 1999 m. dirba žmogiškųjų išteklių valdymo srityje. Pagrindinės veiklos sritys – personalo paieška, atranka, vertinimas bei praktinių mokymų, seminarų organizavimas.

Kontaktai:
Savanorių pr. 22, Vilnius
diana@novalux.lt

Laisvės al. 76, Kaunas
jolanta@novalux.lt
+370 685 58043

Nova Lux - siekiantiems daugiau!

Įmonės tinklalapishttp://www.novalux.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Pardavimų vadybininkas (-ė)
Smart HR - Personalo atrankų partneriai
Vilnius
€ 2600 – 2600
Galioja iki: 2024.05.10
Pirkimų vadybininkas (-ė) (sausų prekių kategorija)
Iki Lietuva, UAB
Vilnius
€ 2800 – 3300
Galioja iki: 2024.05.14
Deputy Head of Base Maintenance
Avion Express
Vilnius
€ 6000
Galioja iki: 2024.05.12
FINANCIAL CONTROLLER (M/F/D)
HELLA Lithuania, UAB
Kaunas
€ 2900 – 3100
COMMERCIAL ASSET MANAGER (F/M/D) I IGNITIS RENEWABLES
Ignitis Group
Vilnius