29
Technikas (-ė) (208473BR)
THERMO FISHER SCIENTIFIC

Darbo pobūdis:

• Žaliavų ir komponentų surinkimas, kolonėlių gamyba, vizualinė patikra, produktų supakavimas;
• Produktų ar procesų, neatitinkančių reikalavimų, identifikavimas bei registracija;
• Dokumentacijos pildymas.

Reikalavimai:

• Aukštasis neuniversitetinis arba profesinis išsilavinimas;
• Žinios apie darbą su pavojingomis cheminėmis medžiagomis – privalumas;
• Anglų kalba (A1 – A2 lygis) – privalumas;
• Kompiuterinis raštingumas (MS Office) – privalumas;
• Gebėjimas greitai ir tiksliai skaičiuoti;
• Kruopštumas, atsakingumas, pareigingumas, atidumas.

Įmonė siūlo:

• Aiškiai aprašytas darbo tvarkas, saugią ir draugišką darbo aplinką;
• Papildomas naudas: galimybę į/iš darbo vykti nemokamu autobusu, nemokamus pietus įmonės valgykloje, vaišiname kava / arbata;
• Galimybę mokytis: apmokome neturinčius darbo patirties;
• Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų;
• Nusprendus persikelti gyventi ir dirbti Vilniuje, išmokamas vienkartinis priedas;
• Darbą pamainomis darbo dienomis (nuo 6:00-14:30 / nuo 14:00-22:30);
• Atlyginimą 1100 - 1400 Eur/Mėn. neatskaičius mokesčių.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1100 - 1400

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena, pamainomis
Kontaktinis asmuo
Agnė Terentieva

Thermo Fisher Scientific" – didžiausia pasaulio kompanija, siūlanti produktus ir paslaugas mokslui. Mūsų misija – padėti klientams kurti sveikesnį, švaresnį ir saugesnį pasaulį.

UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ – kompanijos padalinys Vilniuje, kuriantis ir gaminantis produktus gyvybės mokslų tyrimams bei diagnostikai. Mūsų produktai visame pasaulyje naudojami tiriant genų sandarą, raišką ir įvairovę, kuriant naujus įgimtų, paveldimų ir užkrečiamųjų ligų diagnostikos metodus.

Esame vertinamas kaip geidžiamas darbdavys: 2021 m. Lietuvoje mums įteiktas Verslo lyderystės apdovanojimas, 2020 m. – Metų darbdavio apdovanojimas, 2019 m. buvome pripažinti Lietuvos TOP darbdaviu gamybos sektoriuje.

Nesvarbu, kokia yra jūsų kompetencijos sritis, siūlome prasmingą, mūsų misija pagrįstą darbą ir nuolatinio tobulėjimo kultūrą. Tikime, kad tai yra pagrindas, siekiant įgyvendinti profesinės ir asmeninės karjeros tikslus.

Įmonės tinklalapishttp://www.thermofisher.lt