22
Viltechmeda, UAB
SANDĖLIO KOORDINATORIUS (-Ė)

Trumpas darbo aprašymas:

  • Sandėlio procesų valdymas ir tobulinimas, sklandžios veiklos užtikrinimas
  • Ataskaitų, susijusių su sandėlio veikla, rengimas vadovybei;
  • Gamybos/serviso komponentų priėmimas į sandėlį;
  • Sandėlio likučių valdymas/apskaita;
  • Detalių išdavimo į gamybą/servisą procesas;
  • Darbas su verslo valdymo sistema;
  • Inventorizacijų atlikimas;
  • Nuolatinis proceso tobulinimas LEAN metodų pagalba.

Reikalavimai:

  • Aukštesnysis išsilavinimas;
  • Darbo patirtis sandėlių valdyme;
  • Gebėjimas dirbti greitai besikeičiančioje aplinkoje, iniciatyvumas;
  • Organizuotumas, savarankiško ir komandinio darbo įgūdžiai;
  • Darbo patirtis su verslo valdymo programa;
  • Mokėjimas dirbti autokrautuvu - privalumas;
  • Lietuvių ir anglų kalbos žinios.

Mes siūlome:

  • Galimybę dirbti modernioje aukštųjų technologijų kompanijoje;
  • Kompaniją, kuri vadovaujasi LEAN mąstysena;
  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų;
  • 22 d. kasmetinių atostogų dienas;
  • Organizuojame komandos išvykas, renginius darbuotojams ir įmonės šventes;
  • Vaišiname kava/arbata, vaisiais;
  • Už viršvalandinį darbą apmokame dvigubu tarifu; Dirbant viršvalandinį darbą nedarbo dienomis vaišiname pietumis;
  • Kompensuojame darbuotojų skiepus;
  • Skatiname vidinę karjerą, 30 proc. mūsų darbuotojų buvo paaukštinti pareigose.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1400

Papildoma informacija: Šios pozicijos atlyginimo rėžis prasideda nuo 1400 Eur/bruto, konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją.

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Mokslininkų g. 6

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Milda Talačkienė
+37061844604

UAB “VILTECHMEDA”, pasaulinės Moog Inc. grupės narė - nuo 1993 metų kurianti ir gaminanti medicinos prietaisus - infuzinius švirkštinius siurblius, tiekianti savo gaminius Lietuvos gydymo įstaigoms, bei eksportuojanti į daugiau kaip 80 pasaulio šalių.

Įmonės tinklalapishttp://www.aitecs.com