45
UAB Tilsta
DARBŲ VADOVO (-ĖS)
UAB Tilsta
UAB Tilsta

UAB Tilsta

UAB ,,Tilsta” ieško darbui Lietuvoje

Profesinė patirtis / reikalavimai

  • Inžinerinis-statybinis universitetinis/neuniversitetinis išsilavinimas;
  • Kvalifikacijos atestatas;
  • Darbo tiltų ar kitų kelio statinių statyboje, gyvenamųjų ir negyvenamųjų pastatų statyboje dirbant statybos darbų vadovo pareigose patirtis;
  • Profesionalaus vadovavimo brigadai, komandai patirtis;
  • Statybų teisės pagrindų išmanymas;
  • Kompiuterinis raštingumas – Microsoft Excel, Word , Autocad;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;

Darbo pobūdis

  • Vykdomų statybos objektų planavimas ir organizavimas; aikštelėje vykdomų darbų organizavimas, kontroliavimas,
  • Dokumentacijos rengimas ir tvarkymas;
  • Atstovavimas bendrovei sprendžiant techninius klausimus su užsakovais ir projektuotojais;
  • Atliekamų darbų kokybės priežiūra ir technologijų laikymosi kontrolė;
  • Optimalus, objektui numatytų išteklių naudojimo užtikrinimas. Savalaikio medžiagų užsakymo užtikrinimas.
    Darbų saugos ir kokybės kontrolė ir užtikrinimas.

Asmenines sąvybės

  • Bendravimo ir vadovavimo įgūdžiai;
  • Iniciatyvumas ir inžinerinis inovatyvumas;
  • Siūlome dinamišką darbą profesionaliame kolektyve, gerą atlygį (priklausomai nuo kvalifikacijos), galimybę tobulėti.
  • Suteikiamas įmonės automobilis, kuro kortelė, būtinos darbo priemonės.

  • Susidomėjote! Kandidatuokite spustelėję "Siųsti CV"
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2800

Vietovė

    Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 MS Office

Kalbos

  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Dalia G.
852640331

Įmonės tinklalapishttp://tilsta.lt