49
R&D Projektų vadovas (-ė) (209186BR)
THERMO FISHER SCIENTIFIC

Darbo aprašymas:

Pareigybės paskirtis:
Derindamas savo veiklą su Mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros, Enzimologijos kompetencijų centro, organizacijos, taip pat gamybos, kokybės ir reguliatorikos vadovais inicijuoja, organizuoja, koordinuoja ir įgyvendina veiklas, susijusias su projektų, resursų valdymu, administruoja tarpgrupines užduotis ir ataskaitų rengimą.

Atsakomybės ir funkcijos:
• Rengia, koordinuoja ir prižiūri projektų įgyvendinimo terminus, identifikuoja rizikas ir jas eskaluoja Enzimologijos kompetencijų centro organizacijos vadovams.
• Iš Enzimologijos kompetencijų centro organizacijos vadovų ir darbuotojų surenka reikalingą informaciją savo funkcijoms atlikti.
• Rengia, koordinuoja ir prižiūri žmogiškujų resursų planus, pasiskirstymą ir įgyvendinimą Enzimologijos kompetencijų centro organizacijoje.
• Bendradarbiauja su R&D, kokybės, gamybos, reguliatorikos, rinkodaros, intelektinės nuosavybės, validavimo ir kitų grupių specialistais atliekant savo tiesiogines užduotis.
• Identifikuoja Enzimologijos kompetencijų centro organizacijos rizikas ir organizuoja reguliarias peržiūras su Enzimologijos kompetencijų centro organizacijos vadovais.
• Kaupia informaciją ir duomenis, reikalingus Enzimologijos kompetencijų centro organizacijos veikloms ir projektams atlikti, valdyti, prižiūrėti ir atsiskaityti.
• Kartu su Enzimologijos kompetencijų centro organizacijos vadovais sudaro, valdo ir prižiūri strateginių veiklų portfelį, vertina veiklų atitiktį strateginiams, verslo plėtros planams ir tikslams.
• Domisi molekulinės ir ląstelių biologijos technologijų, produktų ir naujų sprendimų naujienomis, išradimais bei rinkos tendencijomis.
• Nuolatos gilina dalykines žinias ir įgūdžius: dalyvauja seminaruose ir paskaitose, skaito literatūrą, analizuoja informaciją ir daro išvadas.
• Mezga ryšius ir bendradarbiauja su susijusių padalinių darbuotojais, akademinėmis institucijomis ir verslo atstovais. Teikia konsultacijas susijusioms grupėms mokslo vadybos klausimais.
• Bendradarbiauja su išoriniais komerciniais ir akademiniais partneriais.
• Padeda atpažinti ir inicijuoti procesų, produktų tobulinimo veiklas.
• Dalyvauja visose Enzimologijos kompetencijų centro organizacijos veiklose, susijusiose su projektų vadyba, administravimu, teikia pasiūlymus ir patobulinimus
• Dalyvauja sudarant Enzimologijos kompetencijų centro organizacijos matricą, reguliariai prižiūri jos įgyvendinimą metų bėgyje, eskaluoja apie rizikas.

Reikalavimai:

• Aukštasis universitetinis gyvybės mokslų išsilavinimas, magistras.
• 2-4 metų praktinio projektų valdymo darbo patirtis.
• Puiki anglų kalba.
• Žinios apie kuriamų produktų - fermentų skirtų moksliniams tyrimams ir terapijai savybes, tyrimo metodus, įvairias produktų taikymo sritis.
• ISO13, ISO9 ir cGMP gamybos standartų išmanymas
• Gebėjimas savarankiškai planuoti ir įgyvendinti projektines veiklas.
• Efektyvios komunikacijos įgūdžiai neformalių diskusijų su kolegomis ir vadovu metu.
• Gebėjimas rengti pranešimus ir prezentacijas.
• Sąrašas įgyvendintų projektų prisidėjusių prie Bendrovės gerovės vystymo.
• Bendrovėje galiojančių kokybės vadybos sistemų standartų bei su darbu susijusių teisinių reikalavimų žinojimas ir laikymasis.
• Dokumentavimo principų išmanymas.
• Remia, dalyvauja ir vadovauja procesų tobulinimui remiantis PPI metodika.

Įmonė siūlo:

• Prasmingą, mūsų misija pagrįstą darbą;
• Sparčiai augančios tarptautinės inovatyvios įmonės aplinką;
• Asmeninės ir profesinės karjeros galimybes aukštųjų technologijų srityje;
• Nusprendus persikelti gyventi ir dirbti Vilniuje, išmokamas vienkartinis priedas;
• Atlyginimą 2000 - 3200 €/Mėn. neatskaičius mokesčių bei motyvacinį papildomų naudų paketą.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2000 - 3200

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Dalia Paulauskaitė

Thermo Fisher Scientific" – didžiausia pasaulio kompanija, siūlanti produktus ir paslaugas mokslui. Mūsų misija – padėti klientams kurti sveikesnį, švaresnį ir saugesnį pasaulį.

UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ – kompanijos padalinys Vilniuje, kuriantis ir gaminantis produktus gyvybės mokslų tyrimams bei diagnostikai. Mūsų produktai visame pasaulyje naudojami tiriant genų sandarą, raišką ir įvairovę, kuriant naujus įgimtų, paveldimų ir užkrečiamųjų ligų diagnostikos metodus.

Esame vertinamas kaip geidžiamas darbdavys: 2021 m. Lietuvoje mums įteiktas Verslo lyderystės apdovanojimas, 2020 m. – Metų darbdavio apdovanojimas, 2019 m. buvome pripažinti Lietuvos TOP darbdaviu gamybos sektoriuje.

Nesvarbu, kokia yra jūsų kompetencijos sritis, siūlome prasmingą, mūsų misija pagrįstą darbą ir nuolatinio tobulėjimo kultūrą. Tikime, kad tai yra pagrindas, siekiant įgyvendinti profesinės ir asmeninės karjeros tikslus.

Įmonės tinklalapishttp://www.thermofisher.lt