4
IT PROJEKTŲ VADOVAS
Noriu personalo sprendimų grupė

Siūlomo darbo pobūdis:

  • IT projektų valdymas, integracija su tarptautinėmis platformomis ir e-kanalais;
  • Verslo poreikių analizė;
  • Projektų planavimas ir įgyvendinimas kartu su komanda;
  • Dalyvavimas įgyvendinant strategines vystymosi iniciatyvas;
  • Glaudus bendradarbiavimas su prekybos ir verslo valdymo į užsienį skyriais.

Reikalavimai:

  • IT projektų valdymo, IT produktų kūrimo patirtis product owner, scrum master ar kt. rolėje;
  • Užduočių ir rolių formavimo IT komandoms patirtis;
  • Agile/ Scrum darbo patirtis ir žinios;
  • Patirtis dirbant su verslo valdymo sistemomis;
  • Orientuotų į verslo poreikius IT produktų vystymo patirtis;
  • Gebėjimas motyvuoti projektų komandas, gilintis į komandos tobulėjimo poreikius bei formuoti komandos branduolį;
  • Labai geros anglų kalbos žinios.

Įmonė siūlo:

  • Augimas kartu su geriausiai el. komerciją valdančiais specialistais, kartu laužant nusistovėjusius rinkoje standartus, keičiančius visą prekybos kategoriją;
  • Darbas su tarptautiniais el. komercijos projektais ir galimybė mokytis iš geriausiųjų;
  • Rūpinimusi klientais ir darbuotojais pagrįsta įmonės kultūra;
  • Atlyginimas: 1800-2000 Eur (atskaičius mokesčius).
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 3000 - 3300

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Kristina R .
869825711

Didžiuojamės, kad būdami patikimi Jūsų partneriai žmogiškųjų išteklių valdymo srityje jau daugiau nei 20 metų, sėkmingai įgyvendinome daugiau nei 3000 personalo paieškos, atrankos projektų ieškant aukščiausio lygio vadovų, rinkos lyderių, viduriniosios grandies personalo bei retų, savo srities specialistų. Ugdėme daugiau nei 3600 skirtingų sričių darbuotojų atviruosiuose ir vidiniuose personalo mokymuose. Nuolat konsultuojame klientus bei dalinamės savo patirtimi ir įžvalgomis darbo rinkos klausimais.

Mūsų klientė – didelį e-prekybos bei mažmenos tinklą užsienyje ir Lietuvoje valdanti bendrovė, kuri planuoja dideles IT investicijas ir tolimesnį augimą. Strateginiams plėtros projektams įgyvendinti kartu su profesionalų komanda šiuo metu reikalingas IT projektų vadovas.

Įmonės tinklalapishttp://www.personalogrupe.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Pardavimo projektų vadybininkas (specializuoti baldai)
Kaunas
€ 1927 – 2630
Galioja iki: 2024.04.25
Deputy Head of Base Maintenance
Avion Express
Vilnius
€ 6000
Galioja iki: 2024.05.12
FINANCIAL CONTROLLER (M/F/D)
HELLA Lithuania, UAB
Kaunas
€ 2900 – 3100
Galioja iki: 2024.05.14
COMMERCIAL ASSET MANAGER (F/M/D) I IGNITIS RENEWABLES
Ignitis Group
Vilnius
€ 3812 – 5718
Galioja iki: 2024.04.22
T&I PACKAGE MANAGER (F/M/D) | IGNITIS RENEWABLES POLSKA
Vilnius

Galioja iki: 2024.04.20
Mid-level Salesforce Developer