100
Tilde informacinės technologijos, UAB
Nuolatiniai redaktoriai – lietuvių k.

Bendrovės aprašymas

„Tilde“ yra pirmaujanti kalbinių technologijų ir lokalizavimo įmonė Europoje. Kalba, kultūra ir informacija – tai svarbiausios mūsų vertybės. Dirbame su žmonėmis, kurie turi panašų požiūrį ir nuostatas. Esame skirtingi, kaip ir mūsų gebėjimai bei patirtys. O idėjų, nuomonių ir požiūrių įvairovė yra būtina, siekiant naujovių ir meistriškumo. Ar norėtumėte prisijungti prie mūsų komandos?

Darbo aprašymas

Ieškome patyrusių lietuvių kalbos redaktorių dirbti su įvairių sričių – medicinos, technikos, IT, ES, plataus vartojimo prekių ir rinkodaros – tekstais.

Redagavimo darbai turi būti atliekami per nustatytą terminą, o redaktorius turi užtikrinti, kad darbas atitiktų šiuos reikalavimus:

  • būtų tikslus tiek reikšmės, tiek dalykinės terminijos prasme;
  • tekstas būtų aiškus, be sudėtingų ar nenatūralių sakinio konstrukcijų;
  • atidžiai laikomasi terminijos ir stiliaus rekomendacijų;
  • instrukcijos perskaitytos ir jų laikomasi;
  • tekste nepalikta korektūros klaidų.

Reikalavimai

  • Vertimo, vertimų peržiūros, redagavimo ar korektūros patirties.
  • Geros anglų kalbos žinių (skaitymas, supratimas ir rašymas).
  • Lietuvių kalbos mokėjimo gimtosios kalbos lygiu.
  • Mokėjimas dirbti su CAT įrankiais („Memsource“, „Trados“, „Transit“) būtų privalumas.
  • Vokiečių, prancūzų arba italų kalbų žinios būtų dar vienas privalumas.
  • Noro mokytis ir tobulėti.

Papildoma informacija

  • Profesionalią patyrusių projektų vadovų, pardavimo vadovų ir IT specialistų pagalbą.
  • Darbą draugiškoje komandoje ir palaikančioje aplinkoje.
  • Galimybę dirbti biure kartu su kolegomis arba nuotoliniu būdu.
  • Prieigą prie visų reikalingų CAT ir vertimo sistemų bei reikalingus mokymus.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1500

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Laura Lukšienė
TILDE – Baltijos šalių IT įmonių grupė, kurios pagrindinės veiklos kryptys yra techninės dokumentacijos vertimai, programinės įrangos lokalizavimas, programinės įrangos kūrimas ir interneto projektai.

Įmonės tinklalapishttp://www.tilde.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Apmokama studentų praktika
Advokatų profesinė bendrija "TRINITI JUREX"
Vilnius
€ 950
Galioja iki: 2024.05.06
SENIOR LAWYER (F/M/D) | IGNITIS RENEWABLES
Ignitis Group
Vilnius
€ 3124 – 4686
Galioja iki: 2024.05.23
Funds Services Accounting Officer - Private Debt
Alter Domus Lithuania, UAB
Vilnius
€ 1750 – 2700
Galioja iki: 2024.05.03
Kontaktų centro vadybininkė (-as) Ukmergėje. Naujokai uždirba nuo 1300 Eur!
Bitė Lietuva, UAB
Ukmergė
€ 1050 – 3500
Galioja iki: 2024.05.01
Valytojai gamykloje Kareivonyse, Elektrėnai
SOL BALTICS OU Lietuvos filialas
Elektrėnai
€ 1003 – 1003
Galioja iki: 2024.05.11
Accounting Specialist / Buhalteris
AFServices, UAB
Vilnius
€ 1700 – 2500
Galioja iki: 2024.05.02