82
LIETUVOS SVEIKATOS MOKSLŲ UNIVERSITETAS
Projektų vadovas (ė) (Technologijų perdavimas)

Pagrindinės funkcijos ir atsakomybės:

Efektyvus ir kokybiškas Lietuvos sveikatos mokslų universiteto mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros bei inovacijų komercinimas. Įvairių inovatyvių projektų valdymas nuo užsakymo gavimo iki galutinio įgyvendinimo - projektų derinimas su užsakovais, užsakymų eigos valdymas, bendradarbiavimas su mokslininkais bei kitais universiteto padaliniais perduodant ir kontroliuojant užduotis.

Reikalavimai kandidatui:

• Aukštasis universitetinis išsilavinimas;
• Baigtos studijos medicinos ar veterinarijos srityse – privalumas;
• Ne trumpesnė kaip 2 metų patirtis pardavimų srityje;
• Gerai mokėti lietuvių kalbą;
• Mokėti anglų kalbą ne žemesniu nei C1 lygiu;
• Kompiuterinis raštingumas;
• Gebėjimas planuoti ir pasiekti numatytus rodiklius;
• Atsakingumas, iniciatyvumas, geri bendravimo įgūdžiai, aukšti kokybės standartai;
• Puikūs informacijos rinkimo ir sisteminimo, viešojo kalbėjimo ir darbo komandoje įgūdžiai.

Mes siūlome:

• Įdomų, atsakomybės ir iniciatyvos reikalaujantį darbą patikimoje ir ambicingoje institucijoje, turinčioje gilias mokslo bei studijų tradicijas ir kuriančioje aukštos pridėtinės vertės inovacijas;
• Hibridinį darbo organizavimo modelį (galimybę derinti nuotolinį darbą ir darbą biure), lankstų darbo grafiką;
• Vidinius ir išorinius mokymus, profesinį tobulėjimą;
• Galimybę dalyvauti ir/arba atstovauti universitetą tarptautiniuose renginiuose;

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2000 - 2400

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena
  • Lankstus grafikas

Įgūdžiai

 MS Office

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
HR .
+370 612 73311

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

KONSULTANTAS – PARDAVĖJAS (-A) ŠARKUVOS G. KAUNE
MAXIMA
Kaunas
€ 990 – 1140
Galioja iki: 2024.04.28
Deputy Head of Base Maintenance
Avion Express
Vilnius
€ 6000
Galioja iki: 2024.05.12
FINANCIAL CONTROLLER (M/F/D)
HELLA Lithuania, UAB
Kaunas
€ 2900 – 3100
Galioja iki: 2024.05.14
COMMERCIAL ASSET MANAGER (F/M/D) I IGNITIS RENEWABLES
Ignitis Group
Vilnius
€ 3812 – 5718
Galioja iki: 2024.04.22
T&I PACKAGE MANAGER (F/M/D) | IGNITIS RENEWABLES POLSKA
Vilnius

Galioja iki: 2024.04.20
Direktoriaus padėjėja (-as) - teisininkė (-as)