70
LIETUVOS SVEIKATOS MOKSLŲ UNIVERSITETAS
Projektų vadovas (ė) (Verslininkystės ir verslumo ugdymas)

Pagrindinės funkcijos ir atsakomybės:

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto studentų, doktorantų bei mokslininkų idėjų startuoliams ir atžalinėms įmonėms steigti atrankų vykdymas. Konsultacijų teikimas verslo pradėjimo bei idėjų vystymo, verslo planų rengimo, mokslinių tyrimų komercinimo, prototipų kūrimo ir kitais klausimais.

Reikalavimai kandidatui:

• Aukštasis universitetinis išsilavinimas;
• Baigtos studijos medicinos ar veterinarijos srityse – privalumas;
• Ne trumpesnė kaip 2 metų patirtis verslo vystymo srityje;
• Gerai mokėti lietuvių kalbą;
• Mokėti anglų kalbą ne žemesniu nei C1 lygiu;
• Kompiuterinis raštingumas;
• Gebėjimas planuoti ir pasiekti numatytus rodiklius;
• Atsakingumas, iniciatyvumas, geri bendravimo įgūdžiai, aukšti kokybės standartai;
• Puikūs informacijos rinkimo ir sisteminimo, viešojo kalbėjimo ir darbo komandoje įgūdžiai.

Mes siūlome:

• Įdomų, atsakomybės ir iniciatyvos reikalaujantį darbą patikimoje ir ambicingoje institucijoje, turinčioje gilias mokslo bei studijų tradicijas ir kuriančioje aukštos pridėtinės vertės inovacijas;
• Hibridinį darbo organizavimo modelį (galimybę derinti nuotolinį darbą ir darbą biure), lankstų darbo grafiką;
• Vidinius ir išorinius mokymus, profesinį tobulėjimą;
• Galimybę dalyvauti ir/arba atstovauti universitetą tarptautiniuose renginiuose.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2000 - 2400

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena
  • Lankstus grafikas

Įgūdžiai

 MS Office

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
HR ,
+370 612 73311