89
LIETUVOS SVEIKATOS MOKSLŲ UNIVERSITETAS
Pastatų eksploatavimo ir remonto tarnybos įrenginių inžinierius (-ė)

Pagrindinės funkcijos ir atsakomybės

• Vykdyti universiteto mokslo ir studijų veikloje naudojamų laboratorinių ir kitos paskirties prietaisų ir įrenginių (išskyrus biuro, informacinių technologijų ir statinių inžinerinių sistemų) aptarnavimo bei remonto planavimą ir organizavimą;
• Inicijuoti prietaisų ir įrenginių aptarnavimo ir remonto vykdymui reikalingus prekių ir paslaugų viešuosius pirkimus, rengti technines specifikacijas, administruoti su tuo susijusias sutartis;
• Analizuoti prietaisų ir įrenginių instrukcijas, pasus, kitus techninius dokumentus;
• Vykdyti techninių, maistinių bei specialiųjų dujų, jų laikymui naudojamų talpų ir kitų medžiagų, naudojamų laboratorijose, kurių pirkimas vykdomas centralizuotai, įsigijimo organizavimą ir viešųjų pirkimų inicijavimą, sutarčių administravimą ir apskaitos vedimą;
• Teikti informaciją Pastatų eksploatavimo ir remonto tarnybos vadovui ir rengti ataskaitas pagal kompetenciją.

Reikalavimai kandidatui

• Aukštasis arba jam prilygintas inžinerinis išsilavinimas;
• Mechanikos, elektros ir elektronikos inžinerijos išmanymas.
• Vidurinės arba aukštos apsaugos nuo elektros kategorijos (VK arba AK) turėjimas – privalumas.
• Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
• Geri bendravimo įgūdžiai, etikos normų laikymasis,
• Geri raštvedybos įgūdžiai. Gebėjimas kaupti, sisteminti, analizuoti informaciją ir ją taikyti vykdant savo pareigines funkcijas.
• Lietuvių kalbos ir raštvedybos taisyklių išmanymas;
• Gebėjimas dirbti komandoje bei savarankiškai planuoti ir organizuoti savo darbą;
• Pozityvumas, noras dirbti ir tobulėti, darbštumas, atidumas, orientacija į rezultatus, pareigingumas, sąžiningumas;
• Anglų kalbos mokėjimas (ne žemesnis kaip B1 lygis).

Mes siūlome

• Darbą draugiškame kolektyve ir reikiamas darbo priemones;
• Dinamišką ir kūrybinį darbą, prisidedant prie padalinio veiklos tobulinimo;
• Galimybę tobulėti ir įgyti naujas kompetencijas bei realizuoti savo idėjas;
• Įdomų ir profesinių iššūkių kupiną darbą Universiteto akademinėje aplinkoje;
• Laiku mokamą atlyginimą;
• Darbo laikas: nuo 8.00 val. iki 17.00 val.
• Siūlomas atlyginimas nuo 1672 Eur už 1 et. darbo krūvį, neatskaičius mokesčių (galimas priedo padidinimas priklausomai nuo darbo efektyvumo).

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1672

Papildoma informacija: Galimas priedo padidinimas priklausomai nuo darbo efektyvumo

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
HR .
8 686 07665