46
LIETUVOS SVEIKATOS MOKSLŲ UNIVERSITETAS
Statinių remonto skyriaus Stalius dailidė

Reikalavimai kandidatui (-ei)

• Turėti kvalifikaciją įrodančius dokumentus;
• Turėti gerus bendravimo įgūdžius, laikytis etikos normų;
• Gebėjimas dirbti komandoje bei savarankiškai;
• Pozityvumas, noras dirbti ir tobulėti, darbštumas, pareigingumas, sąžiningumas;

Pagrindinės funkcijos ir atsakomybės

• Atlikti staliaus darbus LSMU remontuojamuose objektuose;
• Gaminti medienos gaminius rankiniais, elektriniais įrankiais;
• Apdirbti medieną elektrinėmis medžio apdirbimo staklėmis;
• Gaminti, montuoti ir remontuoti medienos gaminius;

Mes siūlome

• Darbą draugiškame kolektyve ir reikiamas darbo priemones;
• Laiku mokamą atlyginimą;
• Darbo laikas: nuo 8.00 val. iki 17.00 val.
• Siūlomas atlyginimas su priedais nuo 1200 Eur, neatskaičius mokesčių (galimas priedo padidinimas priklausomai nuo darbo efektyvumo).

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1200

Papildoma informacija: Galimas priedo padidinimas priklausomai nuo darbo efektyvumo

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
HR .
8 682 52799