18
Baker Tilly Baltics, UAB
Buhalteris (-ė)

UAB „Baker Tilly Baltics“ − tarptautinės Baker Tilly International grupės narė, daugiau kaip 10 metų sėkmingai teikianti apskaitos ir konsultacijų paslaugas Lietuvos ir užsienio kapitalo įmonėms.

Šiuo metu ieškomas (-a):

Buhalteris (-ė) Kaune

Darbo pobūdis:
• buhalterinės apskaitos tvarkymas
• finansinių ataskaitų ir mokestinių ataskaitų rengimas
• pagalba sertifikuotam auditoriui

Reikalavimai darbuotojui:
• buhalterinis/ekonominis/finansinis išsilavinimas
• mokesčių ir kitų darbui reikalingų teisės aktų žinios
• anglų kalbos žinios
• kompiuterinis raštingumas
• imlumas naujai informacijai, gebėjimas mokytis ir tobulėti
• komunikabilumas

Privalumai:
• darbo patirtis buhalterinės apskaitos srityje
• darbas su apskaitos programomis Dynamics NAV (Navision Financials), Microsoft Dynamics 365 Business Central ir/arba Rivile GAMA
• rusų kalba

Mes siūlome:
• geras darbo sąlygas
• nuolatinį tobulėjimą ir kvalifikacijos kėlimą
• augantį atlyginimą ir priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų
• darbą jauname ir draugiškame kolektyve

Jei Jus sudomino mūsų pasiūlymas, siųskite savo CV su nuoroda Buhalteris (-ė) Kaune.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1200 - 1500

Papildoma informacija: Augantį atlyginimą ir priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
Kontaktinis asmuo
Personalo skyrius
+370637320806

Įmonės tinklalapishttps://bakertilly.lt/

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

IT inžinierius (HELP DESK konsultantas)
EPS LT, UAB
Vilnius
€ 1391 – 1800
Galioja iki: 2024.05.23
IT business analyst
CGI Lithuania, UAB
Vilnius
€ 3500 – 4200
Galioja iki: 2024.05.12
Summer Internship 2024 in Fund Accounting
Alter Domus Lithuania, UAB
Vilnius
€ 1000 – 1000
Galioja iki: 2024.05.10
Verslo aplinkos vertinimo ekspertas (-ė)
Inovacijų agentūra, VšĮ
Vilnius
€ 2900 – 3200
Galioja iki: 2024.05.03
Biuro administratorė (-ius)
EKSMA Optics, UAB
Vilnius