619
INŽINIERIUS (-Ė)
Telekonta, UAB

INŽINIERIUS (-Ė)Telekonta, UAB

Darbo pobūdis :
• Silpnų srovių sistemų (vaizdo stebėjimo, gaisro aptikimo ir apsaugos, praėjimo kontrolės, kompiuterinių tinklų, automatikos) įrengimas, paleidimas ir aptarnavimas.
• Gedimų diagnostika ir šalinimas.

Reikalavimai:
• Silpnų srovių sistemų išmanymas ir analogiško darbo patirtis.
• Projektinės ir techninės dokumentacijos, elektros bei įrangos pajungimo schemų skaitymas ir supratimas.
• Savarankiškumas, atsakingumas ir kruopštumas.
• Geri bendravimo ir laiko planavimo įgūdžiai.
• B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.
• Darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Mes siūlome:
• Darbą stabiliai veikiančioje įmonėje.
• Dinamišką darbą bei galimybę prisidėti prie įmonės veiklos gerinimo.
• Profesionalių iššūkių kupiną ir įdomią kasdienybę, saviraiškos galimybes.
• Karjerą ambicingiems ir motyvuotiems.
• Visas socialines garantijas ir darbui reikalingas priemones.
• Funkcijos vykdyti reikalingus mokymus.
• Mėnesinį darbo užmokestį „į rankas“ nuo 900 – 1500 EUR (darbo užmokestis priklauso nuo turimos darbo patirties, žinių ir kompetencijų apimties ir kokybės).

Darbo vieta: Vilnius arba Klaipėda

Jeigu susidomėjote prašome kandidatuoti ir siųsti savo CV arba skambinti +370 5 2395172.

ELEKTROS SISTEMŲ PROJEKTUOTOJAS
Baltic engineers, UAB
Vilnius
€ 2500 – 3000
Galioja iki: 2022.10.12
Elektrotechnikos projektuotojas (-a)
People Link, UAB
Vilnius
€ 1900 – 2500
Galioja iki: 2022.10.19
Silpnų srovių projektuotojas (-a)
Eksploatacijos ir priežiūros elektrikas
Sun Investment Group
Vilnius
€ 1600 – 1900
Galioja iki: 2022.10.21
ELEKTRONIKOS TECHNIKAI >> SAVAITGALIAIS – POILSIS!
BIURO
Vilnius
€ 1530 – 1840
Galioja iki: 2022.10.05
PRODUKTO VADOVAS
Elgama-elektronika, UAB
Vilnius
€ 2500 – 3900