456
Bendrosios praktikos slaugytojas/-a arba Akušerė
SYNLAB LIETUVA, UAB

Bendrosios praktikos slaugytojas/-a arba AkušerėSYNLAB LIETUVA, UAB

Reikalavimai

  • aukštesnysis/ aukštasis bendrosios praktikos slaugytojos arba akušerės išsilavinimas (BŪTINA);
  • galiojanti Bendrosios praktikos slaugytojos arba akušerės licencija (BŪTINA);
    panašaus darbo patirtis;
  • darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • komunikabilumas, paslaugumas, savarankiškumas;
  • greita orientacija;
  • gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai.

Darbo pobūdis

  • klientų aptarnavimas;
  • įmonės teikiamų paslaugų pristatymas ir pardavimas;
  • duomenų įvedimas į LIS programą;
  • mėginių paėmimas, slaugos ar akušerinių procedūrų atlikimas;
  • atitinkamos dokumentacijos pildymas, registravimo žurnalai, atsakymų išrašymas ir pateikimas klientams;
  • bendravimas su klientais telefonu, el. paštu, informacijos teikimas;
    darbas su kasos aparatu;
  • pagalba kolegoms.

Siūlome

  • įdomų ir dinamišką darbą;
  • geras darbo sąlygas;
  • linksmą ir draugišką kolektyvą;
  • apmokymus;
  • darbą pilnu etatu.

Papildoma informacija

Papildoma informacija:
Jei turite papildomų klausimų - susisiekime!
Tel. +370 616 54142
El.p.: ingrida.banenaite@synlab.com

Visą informaciją apie Jūsų asmeninių duomenų tvarkymą, pateikus gyvenimo aprašymą (CV), galite rasti čia: https://bit.ly/3zmqgew

MEDICAL MANAGER, LITHUANIA
Delta Executive Search&Consulting, UAB
Vilnius
€ 4500 – 5500
Galioja iki: 2022.10.01
BENDROSIOS PRAKTIKOS SLAUGYTOJAS/ -A / AKUŠERĖ KAUNE (0,5 E)
Kaunas
€ 450 – 550
FINANSŲ VADOVĖ (-AS)
Verslo investicijos personalui, UAB
Kaunas
€ 4100 – 5000
Galioja iki: 2022.10.04
Chief Risk Officer
People Link, UAB
Vilnius
€ 5800 – 6700
Galioja iki: 2022.09.30
Head of Compliance
Demaksa UAB
Vilnius
€ 4000 – 5000
Galioja iki: 2022.10.06
React / Firebase developer
Particus
Šiauliai
€ 3500 – 5500
Galioja iki: 2022.10.07