76
LIETUVOS SVEIKATOS MOKSLŲ UNIVERSITETAS
Medžiagų inžinierius (-ė)

Lietuvos sveikatos mokslų universitetas siūlo darbą
Medžiagų inžinieriaus (-ės) pareigoms eiti (1,00 et./ 0,5 et. krūviu)

Pagrindinės funkcijos ir atsakomybės:

  • Universiteto baldų bendros koncepcijos kūrimas, perkamų baldų dokumentacijos, vizualizacijos ruošimas, reikiamos dokumentacijos parengimas viešųjų pirkimų procedūroms.
  • Baldų poreikio nustatymo procesų organizavimas, sprendinių ieškojimas;
  • Techninės dokumentacijos rengimas, gaminių medžiagos parinkimas, sąmatų sudarymas, jų vertinimas, dalyvavimas baldų priėmimo prosedūrose;
  • Pagaminimo projektų kaštų skaičiavimas ir vertinimas.

Reikalavimai kandidatui (-ei):

  • Aukštaisis universitetinis išsilavinimas (baldų inžinerijos srityje) arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija;
  • Ne trumpesnė kaip 3 metų darbo patirtis baldų inžinerijos srityje;
  • Gerai mokėti lietuvių kalbą. Mokėti ne mažiau kaip vieną Europos sąjungos oficialią (ne gimtąją) kalbą (pageidautina – anglų kalbą) ne žemesniu kaip B1 lygiu. Gebėti dirbti su atitinkamomis programomis, taip pat Excel, Autocad
  • Analitinis mąstymas, veiklos organizavimas, planavimo ir valdymo įgūdžiai, procesų kontrolė, orientacija į rezultatą.
  • Atsakingumas, iniciatyvumas, geri bendravimo įgūdžiai, aukšti kokybės ir etikos standartai;
  • Puikūs informacijos rinkimo ir sisteminimo, darbo komandoje įgūdžiai.

Mes siūlome:

  • Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes.
  • Galimybę prisidėti prie Universiteto veiklos gerinimo kuriant bei diegiant naujoves.
  • Atsakomybės ir iniciatyvos reikalaujantį darbą patikimoje ir ambicingoje institucijoje.
  • Kvalifikacijos kėlimą, komandiruotes, galimybę dalyvauti įvairiose sporto ir kultūrinėse Universiteto bendruomenės veiklose.
  • Siūlomas atlyginimas: nuo 1672 Eur už 1 et. darbo krūvį, ( nuo 836 Eur už 0,5 et. darbo krūvį) neatskaičius mokesčių, už darbo veiklos rezultatus galimi priedai. Konkretus atlyginimas ir kitos darbo sąlygos aptariami atrankos metu.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1672

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 AutoCAD MS Excel

Kalbos

  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
HR .
861886002