31
Simplika
Bobbi Brown vizažistas (-ė) – konsultantas (-ė)
Simplika
Simplika

Simplika

Darbo pobūdis:

  • Prekinio ženklo atstovavimas - koordinavimas parduotuvėse;
  • Aktyvus bendravimas su parduotuvės Klientais, aptarnavimas, konsultavimas, prekių asortimento pristatymas;
  • Puikios Klientų aptarnavimo kokybės užtikrinimas;
  • Prekių išdėstymas stenduose, naujų produktų pristatymas;
  • Individualių bei grupinių makiažo pamokų vedimas;
  • Pardavimų ataskaitų teikimas vadovybei;
  • Dalyvavimas periodiniuose mokymuose ir seminaruose;
  • Dalyvavimas renginiuose ir įvairiose akcijose didinant prekinio ženklo žinomumą;
  • Užbrėžtų tikslų ir pardavimo planų vykdymas.

Reikalavimai:

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Darbo patirtis mažmeninėje prekyboje su kosmetikos ar prabangos prekėmis;
  • Vizažisto (-ės) darbo patirtis;
  • Taisyklingos lietuvių kalbos žinios, geros anglų kalbos žinios;
  • Puikūs bendravimo, klientų aptarnavimo ir organizaciniai įgūdžiai;
  • Pozityvumas, noras dirbti ir tobulėti;
  • Aktyvumas, atsakingumas, savarankiškumas, sąžiningumas;
  • Puikūs bendravimo, klientų aptarnavimo ir organizaciniai įgūdžiai

Gyvenimo aprašymą prašome siųsti su nuotrauka. Jei yra galimybė, pridedant nuorodas ar dokumentus su Jūsų atliktais vizažo darbais.

Mes Jums siūlome:

  • Motyvacinius priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų;
  • Darbą jaunatviškame, draugiškame kolektyve;
  • Tarptautinius mokymus ir galimybę tobulėti, kelti kvalifikaciją;
  • Galimybę būti pirmam išbandant naujausią kosmetiką;
  • Darbo laikas nuo Pirm. iki Šešt. / 11:00 – 20:00.

Informuosime tik atrinktus kandidatus, konfidencialumą garantuojame. Siųsdami savo CV Jūs sutinkate, kad UAB „Simplika“ tvarkytų Jūsų asmens duomenis galimo įdarbinimo bendrovėje ar paslaugų teikimo UAB „Simplika“ klientams tikslais. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, tvarkyti, keisti bei prašyti ištrinti savo anksčiau pateiktus duomenis.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1100

Papildoma informacija: + Mėnesinė premija už pasiektus rezultatus.

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
Kontaktinis asmuo
Simona Kaušaitė

Nuo 1996 m. tūkstančiai Europos įmonių yra patikėję CVO Group savo personalo valdymo procesus, ieškodami strateginių ir ekonomiškų sprendimų. Simplika – CVO grupės narė, sparčiai auganti ir unikali savo specializacija personalo atrankos kompanija, kurios pagrindinė veikla – laikinasis įdarbinimas ir atranka. Šiuo metu Simplika sėkmingai veikia Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Simplika padeda Klientams susirasti tinkamą darbuotoją, o Kandidatams – svajonių darbą.

Mūsų partnerė – viena iš didžiausių odos ir plaukų priežiūros produktų, kosmetikos ir parfumerijos gamintojų. Šiuo metu bendrovė valdo aštuonioliką prekių ženklų. Kompanijos odos priežiūros, makiažo ir kvepalų kolekcijos yra elegantiškos, prabangios, išsiskiria kokybe ir gali patenkinti išrankiausio kliento skonį.

Įmonės tinklalapishttp://www.simplika.lt