59
Marketingo vadovas (-ė)
Lauksva, UAB

KVIEČIAME PRISIJUNGTI PRIE UAB LAUKSVA AUKŠČIAUSIO LYGMENS VADOVŲ KOMANDOS

Darbo pobūdis

  • Rinkodaros strategijos plano kūrimas ir vykdymas kartu su komanda;
  • Pardavimų skatinimo akcijų planavimas ir jų vertinimas;
  • Prekės ženklo pozicionavimas ir valdymas;
  • Komandos telkimas, naujų darbuotojų atranka, darbuotojų motyvavimas;
  • Darbų planavimas, organizavimas, ataskaitų ruošimas;
  • Reklamos kanalų valdymas, komunikacija su partneriais, sutarčių valdymas;
  • Rinkodaros biudžeto planavimas ir kontrolė;

Reikalavimai:

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas (vadybos, rinkodaros ar kitoje srityje);
  • Ne mažesnė nei dviejų metų sėkmingo darbo patirtis pardavimų ar marketingo srityse;
  • Geri vadovavimo (bendravimo, planavimo, organizaciniai, procesų formavimo ir tobulinimo, komandos motyvavimo) gebėjimai, būtina patirtis;
  • Anglų kalbos žinios;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Rinkodaros pagrindai.

Pageidavimai:

  • Komandiškumas, iniciatyvumas, pozityvumas, komunikabilumas;
  • Vairuotojo pažymėjimas;
  • Stipri orientacija į rezultatą;
  • Analitinis mąstymas, savarankiškumas;
  • Gebėjimas lanksčiai prisitaikyti prie nuolat kintančios situacijos.

Mes Jums siūlome:

  • Puikią komandą bei įdomų darbą besiplečiančioje įmonėje;
  • Itin palankią profesiniam augimui aplinką, kurioje atrasi daugybę galimybių mokytis ir judėti tiek horizontaliu, tiek vertikaliu karjeros keliu;
  • Galimybę panaudoti ir auginti savo patirtį, įgyvendinti vizijas ir prisidėti kuriant vertingus procesus ir laimingas darbo vietas;
  • Lanksčias darbo valandas ir galimybę dirbti hibridiniu būdu – deriname darbą iš ofiso su darbu per nuotolį;
  • Mokymus, konsultacijas ir vadovo paramą siekiant tikslų;
  • Bazinį atlyginimą ir periodinius priedus už rezultatus.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1800 - 2200

Papildoma informacija: (pagal kompetencinį lygį bei pasiektus rezultatus)

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena
  • Lankstus grafikas
Kontaktinis asmuo
Alma Žukauskienė

"Lauksva" – lietuviškų patogių ir patikimų minkštų baldų gamintojas nuo 1995-ųjų.
Verslo nebūtų, jei nebūtų jį kuriančių žmonių. Lauksva – tai daugiau nei 110 žmonių vienijanti organizacija, kurioje esminės vertybės yra atvirumas, partnerystė, atsakomybė, o pati svarbiausia – tobulėjimas. Juk profesionalu ne gimstama, o tampama. Kasdien dalinamės žiniomis, patirtimi, ieškome kūrybiškų sprendimų bet kurioje grandyje, imamės iniciatyvos, keliame sau iššūkius ir veržiamės pirmyn drąsiai ir smalsiai. Tad jei ieškai darbo, kuriame nebūtų nuobodu, net jei šiandien nemoki, bet nori išmokti – kreipkis ir prisijunk prie mūsų komandos!

• 110 DARBUOTOJŲ
• 20 EKSPORTO KRYPČIŲ
• 50 TIEKĖJŲ
• 10000 GAMINIŲ PER METUS

Įmonės tinklalapishttps://www.lauksva.lt