1120
Marketingo vadovas (-ė)
Lauksva, UAB

Marketingo vadovas (-ė)Lauksva, UAB

KVIEČIAME PRISIJUNGTI PRIE UAB LAUKSVA AUKŠČIAUSIO LYGMENS VADOVŲ KOMANDOS

Darbo pobūdis

  • Rinkodaros strategijos plano kūrimas ir vykdymas kartu su komanda;
  • Pardavimų skatinimo akcijų planavimas ir jų vertinimas;
  • Prekės ženklo pozicionavimas ir valdymas;
  • Komandos telkimas, naujų darbuotojų atranka, darbuotojų motyvavimas;
  • Darbų planavimas, organizavimas, ataskaitų ruošimas;
  • Reklamos kanalų valdymas, komunikacija su partneriais, sutarčių valdymas;
  • Rinkodaros biudžeto planavimas ir kontrolė;

Reikalavimai:

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas (vadybos, rinkodaros ar kitoje srityje);
  • Ne mažesnė nei dviejų metų sėkmingo darbo patirtis pardavimų ar marketingo srityse;
  • Geri vadovavimo (bendravimo, planavimo, organizaciniai, procesų formavimo ir tobulinimo, komandos motyvavimo) gebėjimai, būtina patirtis;
  • Anglų kalbos žinios;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Rinkodaros pagrindai.

Pageidavimai:

  • Komandiškumas, iniciatyvumas, pozityvumas, komunikabilumas;
  • Vairuotojo pažymėjimas;
  • Stipri orientacija į rezultatą;
  • Analitinis mąstymas, savarankiškumas;
  • Gebėjimas lanksčiai prisitaikyti prie nuolat kintančios situacijos.

Mes Jums siūlome:

  • Puikią komandą bei įdomų darbą besiplečiančioje įmonėje;
  • Itin palankią profesiniam augimui aplinką, kurioje atrasi daugybę galimybių mokytis ir judėti tiek horizontaliu, tiek vertikaliu karjeros keliu;
  • Galimybę panaudoti ir auginti savo patirtį, įgyvendinti vizijas ir prisidėti kuriant vertingus procesus ir laimingas darbo vietas;
  • Lanksčias darbo valandas ir galimybę dirbti hibridiniu būdu – deriname darbą iš ofiso su darbu per nuotolį;
  • Mokymus, konsultacijas ir vadovo paramą siekiant tikslų;
  • Bazinį atlyginimą ir periodinius priedus už rezultatus.

Simplika
Kaunas
€ 3300 – 3870
Galioja iki: 2022.10.05
PERSONALO ATRANKŲ PARTNERIS (-Ė)
Kesko Senukai Lithuania, UAB
Kaunas
€ 2500 – 3310
Galioja iki: 2022.10.09
PARTNERYSČIŲ PARDAVIMŲ SKYRIAUS VADOVAS (-Ė)
Noriu personalo sprendimų grupė
Kaunas
€ 2800 – 4000
Country Business Controller
Vilniaus Duona, UAB
Vilnius
€ 3200
Galioja iki: 2022.10.20
Wind Turbine Service Technician
Muehlhan Wind Service A/S
Klaipėda
€ 18 – 35
Muitinės tarpininko atstovas (-ė)
First Logistics UAB
Klaipėda