51
Rinkodaros vadybininkas (-ė)
VT Trade Europe, UAB

Rinkodaros skyriuje ieškome motyvuotų profesionalių specialistų, kurie koordinuotų T-LAB prekinių ženklų rinkodaros veiksmus ir kanalus bei augintų žinomumą tarptautiniu mastu tiek internete, tiek pardavimo vietose.

Siūlomo darbo pobūdis:

  • Elektroninės parduotuvės ir prekybos platformų duomenų atnaujinimas; veiksmų, reikalingų nustatytiems pardavimo tikslams pasiekti planavimas ir koordinavimas;
  • Socialinių tinklų ir prekinių ženklų influencerių koordinavimas;
  • Rinkodaros turinio ir medžiagos ruošimas kartu su kitais paslaugų tiekėjais (esant poreikiui);
  • Naujienlaiškių siuntimas B2B ir B2C klientams – Mailchimp ir Omnisend;
  • Meta kampanijų valdymas;
  • Prekės ženklo turinio stebėjimas partnerių platformose;
  • Tarptautinių parodų lankymas;
  • Idėjų teikimas siekiant padidinti prekės ženklo žinomumą.

Reikalavimai:

  • Ne mažesnė nei 1 metų patirtis skaitmeninės rinkodaros srityje;
  • Išsamios svetainės analizės įrankių (Google Analytics, Google Search Console, Tag Manager ir kt.) išmanymas;
  • Geras lietuvių ir anglų kalbų mokėjimas (rusų k.- privalumas);
  • Geri bendravimo įgūdžiai tiek vidiniam, tiek išoriniam bendravimui su komandos nariais ir partneriais;
  • Laiko ir užduočių planavimas, kūrybiškumas ir orientacija į rezultatus.

Įmonė siūlo:

Priklausomai nuo patirties ir kompetencijos darbo užmokestis (atskaičius mokesčius) 2200 - 2500 €. Taip pat mokami mėnesiniai priedai priklausantys nuo pasiektų rezultatų. Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2200 - 2500

Papildoma informacija: mokami mėnesiniai priedai priklausantys nuo pasiektų rezultatų

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 Google analytics Google Search Console Google Tag Manager

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
HR .

Įmonės tinklalapishttps://tlabprofessional.com/

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Pardavimų vadybininkas (-ė)
Litmax Trading, UAB
Vilnius
€ 1700 – 3000
Galioja iki: 2024.04.27
Kūrybinių projektų specialistas
Etours.lt
Vilnius
€ 1700 – 2700
Galioja iki: 2024.05.05
Procesų efektyvinimo specialistas (-ė)
People Link, UAB
Vilnius
€ 2900 – 3300
Vyresnysis (-ioji) kredito pareigūnas (-ė)
Investicijų ir verslo garantijos, UAB
Vilnius
€ 3500 – 4600
Galioja iki: 2024.05.11
Verslo sistemos analitikas (-ė)
City Service, UAB