958
Tarptautinių programų koordinatorius (-ė) Medicinos fakulteto dekanate
LIETUVOS SVEIKATOS MOKSLŲ UNIVERSITETAS

Tarptautinių programų koordinatorius (-ė) Medicinos fakulteto dekanateLIETUVOS SVEIKATOS MOKSLŲ UNIVERSITETAS

Lietuvos sveikatos mokslų universitetas siūlo darbą
Tarptautinių programų koordinatoriaus (ės) Medicinos fakulteto dekanate pareigoms eiti (1,00 et. krūviu)

Pagrindinės funkcijos ir atsakomybės:

Studentų konsultavimas su studijomis susijusiais klausimais. Įvairios dokumentacijos ruošimas. Efektyvus bendradarbiavimas su akademiniais bei administraciniais padaliniais.

Reikalavimai kandidatui:

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas;
  • Mokėti anglų kalbą ne žemesniu nei C1 lygiu;
  • Puikūs komunikaciniai bei organizaciniai įgūdžiai, analitinis mąstymas;
  • Kompiuterinis raštingumas.

Mes siūlome:

  • Įdomų, atsakomybės ir iniciatyvos reikalaujantį darbą patikimoje ir ambicingoje institucijoje, turinčioje gilias mokslo bei studijų tradicijas ir kuriančioje aukštos pridėtinės vertės inovacijas;
  • Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes.

Admin & Facility Coordinator
Coca-Cola HBC Lietuva, UAB
Lietuva
€ 2150 – 2600
Galioja iki: 2022.12.09
Skyriaus vadybininkas (-ė) (Bakalėjos skyrius)
RIMI LIETUVA
Kaunas

Galioja iki: 2022.12.29
Mokymo administratorius (-ė)
Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras
Kaunas
€ 1200 – 1300
Pardavėja (-as) - konsultantė (-as) (Kaune)
Travel Retail Vilnius, UAB
Kaunas
€ 1000 – 2000
Galioja iki: 2022.12.16
CUSTOMER SUPPORT SPECIALIST
Bankera, UAB
Kaunas
€ 780 – 1049
Consumer Service Specialist
TransUnion Baltics, UAB
Kaunas