75
LIETUVOS SVEIKATOS MOKSLŲ UNIVERSITETAS
Statybos inžinierius (-ė)

Pagrindinės funkcijos ir atsakomybės:

  • Techninės dokumentacijos rengimas, revizavimas, koordinavimas įgyvendinant naujos statybos, rekonstrukcijos, kapitalinio remonto projektus.
  • Dalyvauti rengiant sutarčių projektus, rengti technines užduotis projektavimo ir kitų inžinerinių paslaugų bei statybos rangos darbų pirkimams.
  • Vertinti projektų specifikacijas, brėžinius, statybinių medžiagų kiekybinius ir kokybinius parametrus, teikti savo pastabas ir pasiūlymus Universiteto vadovybei.
  •  Universiteto vykdomuose statybos objektuose vykdyti statytojo (užsakovo) funkcijas, numatytas LR statybos įstatyme;
  • Turint tinkamos kvalifikacijos atestatą, Universiteto rektoriaus įsakymu paskirtuose objektuose vykdyti statinio statybos techninės priežiūros vadovo arba statinio statybos techninio prižiūrėtojo funkcijas.
  • Teikti informaciją Tarnybos vadovui ir rengti ataskaitas pagal kompetenciją.

Reikalavimai kandidatui (-ei):

  • Pageidautina aukštasis universitetinis arba jam prilygintas inžinerinis išsilavinimas; gali būti ir paskutinio kurso magistrantūros studentas.
  • Gerai mokėti lietuvių kalbą. Mokėti ne mažiau kaip vieną Europos Sąjungos oficialią (ne gimtąją) kalbą (pageidautina – anglų kalbą) ne žemesniu kaip B1 lygiu.
  • Geri bendravimo, etikos normų laikymosi, raštvedybos, informacijos rinkimo, sisteminimo ir analizavimo įgūdžiai.
  • Statybos techninių reglamentų, kitų susijusių norminių aktų išmanymas.
  • Projektavimo bei darbo su brėžiniais įgūdžiai.
  • Gebėjimas dirbti komandoje bei savarankiškai planuoti ir organizuoti savo darbą.
  • Pozityvumas, noras dirbti ir tobulėti, darbštumas, atidumas, orientacija į rezultatus, pareigingumas, sąžiningumas.

Mes siūlome:

  • Darbą draugiškame kolektyve ir reikiamas darbo priemones.
  • Dinamišką ir kūrybinį darbą, prisidedant prie padalinio veiklos tobulinimo.
  • Galimybę tobulėti ir įgyti naujas kompetencijas bei realizuoti savo idėjas.
  • Įdomų ir profesinių iššūkių kupiną darbą Universiteto akademinėje aplinkoje.
  • Laiku mokamą atlyginimą.
  • Darbo laikas: nuo 8.00 val. iki 17.00 val.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2000

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
HR .
8 686 40626