256
Tarptautinių Pardavimų Vadybininkas (-ė)
Alliance for Recruitment

Tarptautinių Pardavimų Vadybininkas (-ė)Alliance for Recruitment

Darbo aprašymas

  • Prekių asortimento sudarymas, užsakymas ir gabenimo planavimas;

  • Kokybės standartų užtikrinimas;

  • Atskirų produktų vystymo koordinavimas;

  • Produkcijos reprezentavimas;

  • Produktų pozicionavimo sukūrimas ir kontrolė;

  • Produktų vystymo planų, kainodaros ir platinimo koordinavimas;

  • Patikimų rangovų bei kitų bendradarbiavimo partnerių parinkimas;

  • Tiesioginių Pardavimų direktoriaus užduočių įgyvendinimas.

Reikalavimai

  • Bent 1-2 metų patirties pardavimų, FMCG, logistikos ar panašioje srityje;

  • Produkcijos pirkimo ir tiekimo, saugojimo ir transportavimo principų išmanymas;

  • Puikūs aktyvių pardavimų ir produktų reprezentavimo gebėjimai;

  • Derybiniai įgūdžiai;

  • Rinkos išmanymas;

  • Projektų valdymo gebėjimai;

  • Puikios anglų kalbos žinios;

  • Analitinis mąstymas, atsakingumas;

  • Gebėjimas dirbti tiek savarankiškai, tiek komandoje.

  • Papildomos užsienio kalbos mokėjimas - privalumas

  • Patirtis dirbant su alkoholiniais gėrimais – privalumas.

Įmonė siūlo

  • Atsakingą darbą profesionalų komandoje.

  • Geras darbo bei atlygio sąlygas.

  • Profesinius iššūkius bei savirealizacijos galimybę.

  • Papildomą sveikatos draudimą.

  • Visas darbui reikalingas priemones: kompiuteris, telefonas, etc.

„CAFFEINE“ KAVINIŲ GRUPĖS VADOVAS(-Ė) VILNIUJE
Reitan Convenience Lithuania, UAB
Vilnius
€ 3111
Galioja iki: 2022.10.08
Client Manager in Large Corporates and Institutions
Danske Bank Lithuania
Vilnius
€ 2080 – 3120
Galioja iki: 2022.10.28
Travel and accommodation manager
BBN Cargo Airlines Holdings, UAB
Vilnius
€ 2000 – 3000
Galioja iki: 2022.10.12
Svarbių klientų vadybininkas (-ė)
StrongPoint, UAB
Vilnius
€ 2560 – 3840
Galioja iki: 2022.10.27
Jaunesnysis rinkodaros projektų vadovas/vadovė
LIETUVOS ORO UOSTAI, VĮ
Vilnius
€ 1900 – 2150
Sales Manager