35
Amber team, UAB
Skyriaus vedėjo pavaduotojas (-a)

Darbo pobūdis

Vilniaus m. savivaldybės visuomenės sveikatos biuras „Vilnius sveikiau“ siekia, kad Vilniaus miestas taptų sveikiausia gyventi vieta Europoje. Mūsų vertybės: pagarba, profesionalumas, sveikata, empatija, bendradarbiavimas, augimas. Biure stengiamės būti inovatyvūs ir dirbame vadovaudamiesi LEAN vadybos principais.
Visuomenės sveikatos stebėsenos ir strateginio planavimo skyrius šiuo metu prie savo energingos komandos kviečia prisijungti Skyriaus Vedėjo pavaduotoją, kuris (-i) padėtų Skyriaus vadovui užtikrinti sklandų skyriaus darbą.

Mūsų komandoje Tu:
- dalyvausi kontroliuojant ir koordinuojant skyriaus darbą;
- planuosi skyriaus žmogiškuosius išteklius;
- rengsi ir įgyvendinsi skyriaus veiklos planus, ataskaitas, kitus dokumentus;
- dalyvausi organizuojant ir kontroliuojant organizacijos strateginių, veiklos ir planavimo dokumentų rengimą, atnaujinimą ir įgyvendinimą;
- dalyvausi organizuojant ir kontroliuojant organizacijos naudojamų vadybos sistemų veiklą;
- dalyvausi organizuojant ir kontroliuojant projektų, finansuojamų ES struktūrinių fondų, kitų nacionalinių ir tarptautinių projektų įgyvendinimą;
- prisidėsi organizuojant ir kontroliuojant visuomenės sveikatos stebėsenos įgyvendinimą Vilniaus mieste ir rajone;
- prisidėsi organizuojant ir kontroliuojant organizacijos viešųjų ryšių priemonių tinkamą įgyvendinimą ir komunikacijos procesų vykdymą.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Tu:
- turi aukštąjį universitetinį arba jam prilygintą sveikatos mokslų krypties visuomenės sveikatos (visuomenės sveikatos vadybos) studijų srities arba socialinių mokslų krypties sociologijos studijų srities išsilavinimą su bakalauro kvalifikaciniu laipsniu ar jam prilygintą išsilavinimą;
- turi ne mažesnę kaip 1 (vienerių) metų vadovaujamo darbo sveikatos sistemos srityje patirtį;
- moki anglų kalbą pažengusio vartotojo lygmens B2 lygiu;
- turi projektinės veiklos valdymo patirties (privalumas);
- esi susipažinęs (-usi) ir/ar turi patirties dirbant su Lean vadybos sistemomis (privalumas);
- turi patirties rengiant strateginius dokumentus, programas ir pan. (privalumas);
- turi patirties atliekant viešuosius pirkimus (privalumas).

Taip pat mums labai svarbu, kad Tu:
- gebi greitai reaguoti į dinamiškas situacijas,
- gebi efektyviai ir operatyviai dirbti su skirtinga, didelės apimties informacija;
- moki dirbti komandoje;
- esi aktyvus (-i) ir mėgsti iššūkius.

Įmonė siūlo

Mes Tau siūlome:
- Prasmingą veiklą dirbant su įvairiomis sveikatos temomis;
- Galimybę prisidėti prie organizacijos procesų tobulinimo;
- Įdomius ir įvairius veiklos formatus;
- Kursus ir mokymus, padedančius tobulinti Tavo įgūdžius.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1719 - 2476

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Polocko g.
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
Kontaktinis asmuo
Vaida Bortelienė
+37067117467

Amber staff – personalo sprendimų kompanija. Glaudžiai bendradarbiaudami su savo klientais mes tampame jų ilgamečiais partneriais. Randame sprendimus ir teikiame paslaugas žmogiškųjų išteklių srityje. Lankstumas, skaidrumas, sąžiningumas, greitis ir kokybė – vertybės, kuriomis vadovaujamės kasdienėje savo veikloje. Amber staff įkurta 2012m. Tais pačiais metais duris atvėrė biurai Vilniuje ir Klaipėdoje, taip užtikrinant mūsų paslaugų teikimo galimybes visoje Lietuvoje.