683
Traktorininkas - teritorijų priežiūros darbininkas (-ė)
Ecoservice, UAB

Traktorininkas - teritorijų priežiūros darbininkas (-ė)Ecoservice, UAB

Darbo pobūdis

Siūlome darbą traktorininkui-teritorijų priežiūros darbininkui Klaipėdos mieste.
Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos!

Sezono metu - žolės pjovimas trimeriu;
Žolės pjovimas naudojant teritorijų priežiūros įrangą (traktorių);
Kokybiškas ir savalaikis kitų teritorijų priežiūros darbų atlikimas naudojant teritorijų priežiūros įrangą;
Kelkraščių, šaligatvių, takų, autobusų stotelių, automobilių stovėjimo aikštelių, parkų, skerų priežiūra.
Žiemos sezono darbai vyksta ir naktimis. Darbas pamaininis.
Darbo sutartis terminuota iki 2024-03-01 su galimybe pratęsti.
Daugiau informacijos telefonu 8-684-62640.

Įmonė siūlo

Sąžiningą ir konkurencingą atlyginimą nuo 850 -1200 Eur "į rankas" priklausomai nuo turimų įgūdžių su galimybę užsidirbti papildomai, nes darbo užmokestis priklauso nuo asmeninių darbo rezultatų;
Laiku mokamą atlyginimą, stabilų, ilgalaikį darbą ir visas socialines garantijas;
150 Eur premiją "į rankas" už rekomenduotą draugą;
Papildomas atostogų dienas;
Patogią ir šiuolaikišką darbo aprangą bei avalynę;
Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visame pasaulyje 24/7;

Reikalavimai darbuotojui

Traktorininko pažymėjimas (TR1, TR2, SM);
Supratimas apie technikos priežiūrą;
Darbštumas, atsakingumas, orientacija į rezultatą;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas-privalumas.

Vyresnysis buhalteris (-ė)
Vilniaus dailės akademija
Vilnius
€ 1900
Galioja iki: 2022.12.23
Verslo paslaugų analitikas / būtina mokėtinų arba gaunamų sąskaitų patirtis
Strategic Staffing Solutions International
Vilnius
€ 2100 – 2600
Galioja iki: 2022.12.29
VYRIAUSIASIS (-IOJI) PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)
Registrų centras, VĮ
Vilnius
€ 2760 – 4140
Galioja iki: 2022.12.18
Elektrikas (-ė)
Sun Investment Group
Vilnius
€ 1600 – 1900
Galioja iki: 2022.12.14
Claims administrator
ADB „Gjensidige“
Lietuva
€ 997 – 1496
Galioja iki: 2022.12.21
PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė)
Vilnius
€ 1115 – 1673
Galioja iki: 2022.12.08