906
KONSTRUKTORIUS-TECHNOLOGAS (-Ė)
Northcliffe lighting, UAB

KONSTRUKTORIUS-TECHNOLOGAS (-Ė)Northcliffe lighting, UAB

UAB „NORTHCLIFFE LIGHTING“ šiuo metu dirbti Kaune ieško: KONSTRUKTORIAUS-TECHNOLOGO (-ĖS)

Darbo aprašymas, užduotys:
• Gaminių iš lakštinio plieno projektavimas ir tobulinimas;
• Naujų technologinių sprendimų įgyvendinimas;
• Naujų gaminių įvedimas į serijinę gamybą;
• Technologinės dokumentacijos ruošimas;
• Kitų, vadovo paskirtų, užduočių vykdymas.

Privalumai - analogiška darbo patirtis;

Reikalavimai:
• Aukštasis, aukštesnysis techninis/inžinerinis išsilavinimas;
• Darbo su MS “Excel” ir 3D kompiuterinio projektavimo ir modeliavimo programomis įgūdžiai (Solidworks);
• Darbo komandoje įgūdžiai;
• Anglų kalbos žinios (žodžiu ir raštu);
• Orientavimasis į rezultatus, atsakomybė ir savarankiškumas.

Įmonė siūlo

• Stabilų ir nuo darbo rezultatų priklausantį atlyginimą;
• Geras darbo sąlygas;
• Profesinio tobulėjimo galimybes;
• Visas socialines garantijas.

Gyvenimo aprašymą ir pageidaujamą atlyginimą, su nuoroda „Konstruktorius“ siųskite adresu: info@northcliffe.org
Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Senior Cloud Platform Engineer
Alliance for Recruitment
Kaunas
€ 4000 – 6000
Galioja iki: 2022.12.15
Test Automation Engineer in Accounts & Payments Channels Team at SEB in Vilnius
SEB Global Services
Vilnius
€ 2300 – 3500
Galioja iki: 2023.01.08
Team lead (Accounts Receivable)
Kaunas
€ 2800 – 3600
TALENT ACQUISITION SPECIALIST
Klasjet
Vilnius
€ 2280
Galioja iki: 2022.12.23
Product Support Representative (German language)
Vilnius
€ 1700 – 1900
Galioja iki: 2022.12.31
Head of IT Infrastructure Services
Avia Solutions Group
Vilnius
€ 4500
Galioja iki: 2023.01.05