829
INŽINIERIUS (-Ė)
Telekonta, UAB

INŽINIERIUS (-Ė)Telekonta, UAB

Darbo pobūdis :
• Silpnų srovių sistemų (vaizdo stebėjimo, gaisro aptikimo ir apsaugos, praėjimo kontrolės, kompiuterinių tinklų, automatikos) įrengimas, paleidimas ir aptarnavimas.
• Gedimų diagnostika ir šalinimas.

Reikalavimai:
• Silpnų srovių sistemų išmanymas ir analogiško darbo patirtis.
• Projektinės ir techninės dokumentacijos, elektros bei įrangos pajungimo schemų skaitymas ir supratimas.
• Savarankiškumas, atsakingumas ir kruopštumas.
• Geri bendravimo ir laiko planavimo įgūdžiai.
• B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.
• Darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Mes siūlome:
• Darbą stabiliai veikiančioje įmonėje.
• Dinamišką darbą bei galimybę prisidėti prie įmonės veiklos gerinimo.
• Profesionalių iššūkių kupiną ir įdomią kasdienybę, saviraiškos galimybes.
• Karjerą ambicingiems ir motyvuotiems.
• Visas socialines garantijas ir darbui reikalingas priemones.
• Funkcijos vykdyti reikalingus mokymus.
• Mėnesinį darbo užmokestį „į rankas“ nuo 900 – 1500 EUR (darbo užmokestis priklauso nuo turimos darbo patirties, žinių ir kompetencijų apimties ir kokybės).

Darbo vieta: Vilnius arba Klaipėda

Jeigu susidomėjote prašome kandidatuoti ir siųsti savo CV arba skambinti +370 5 2395172.

GAMYBOS ĮRENGINIŲ ELEKTRIKAS (-Ė) UŽSIENYJE IŠVYKIMAS PO NAUJŲ METŲ
GoDoJob
Vokietija
€ 4628.1 – 5785.12
Galioja iki: 2022.12.21
Gamybos skyriaus asistentas (-ė)
People Link, UAB
Vilnius
€ 1600 – 2600
Galioja iki: 2022.11.27
R&I Electrical Engineer
Alliance for Recruitment
Vilnius
€ 2104 – 3636
Galioja iki: 2022.11.30
Elektrikas-montuotojas
Dirbam.lt
Vilnius
€ 1200 – 1800
Galioja iki: 2022.12.14
GAMYBOS INŽINIERIUS | TIK DARBO DIENOMIS, SAVAITGALIAI LAISVI!
BIURO
Vilnius
€ 2150 – 2300
Galioja iki: 2022.12.07
FLIGHT SIMULATOR ENGINEER
BAA Training
Vilnius
€ 1653 – 2315
Galioja iki: 2022.11.29