37
Telekonta, UAB
INŽINIERIUS (-Ė)

Darbo pobūdis :
• Silpnų srovių sistemų (vaizdo stebėjimo, gaisro aptikimo ir apsaugos, praėjimo kontrolės, kompiuterinių tinklų, automatikos) įrengimas, paleidimas ir aptarnavimas.
• Gedimų diagnostika ir šalinimas.

Reikalavimai:
• Silpnų srovių sistemų išmanymas ir analogiško darbo patirtis.
• Projektinės ir techninės dokumentacijos, elektros bei įrangos pajungimo schemų skaitymas ir supratimas.
• Savarankiškumas, atsakingumas ir kruopštumas.
• Geri bendravimo ir laiko planavimo įgūdžiai.
• B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.
• Darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Mes siūlome:
• Darbą stabiliai veikiančioje įmonėje.
• Dinamišką darbą bei galimybę prisidėti prie įmonės veiklos gerinimo.
• Profesionalių iššūkių kupiną ir įdomią kasdienybę, saviraiškos galimybes.
• Karjerą ambicingiems ir motyvuotiems.
• Visas socialines garantijas ir darbui reikalingas priemones.
• Funkcijos vykdyti reikalingus mokymus.
• Mėnesinį darbo užmokestį „į rankas“ nuo 900 – 1500 EUR (darbo užmokestis priklauso nuo turimos darbo patirties, žinių ir kompetencijų apimties ir kokybės).

Darbo vieta: Vilnius arba Klaipėda

Jeigu susidomėjote prašome kandidatuoti ir siųsti savo CV arba skambinti +370 5 2395172.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1392 - 2455

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Personalo skyrius
+370 5 2395172

Turime ilgametę patirtį, reikalingas žinias, specialistus, techninius resursus Jūsų uždavinių įgyvendinimui
Mes pasiūlysime kompleksinius sprendimus, suprojektuosime, instaliuosime bei profesianaliai vadovausime darbams, koordinuosime visų projekte dalyvaujančių ūkio subjektų veiksmus. Vienas partneris – Jūsų patogumui, darbų efektyvumui ir kokybei užtikrinti.
Kompleksiniai sprendimai sutrumpins integruotų sistemų diegimo laiką, sumažins kaštus bei leis išvengti sistemų suderinamumo, atsakomybės identifikavimo problemų.
Mes nuolat mokomės, keliame kvalifikaciją, rūpinamės darbuotojų gerove bei užsakovo pasitenkinimo užtikrinimu. Esame pasirengę vykdyti darbus bei aptarnauti objektus bet kuriame Lietuvos Respublikos ar kitos šalies taške.
Įmonėje įdiegtos integruotos vadybos sistemos ISO 9001, ISO 14001 ir OHSAS 18001 užtikrina puikų kokybės, aplinkosaugos, darbų saugos procesų valdymą. 2006 m. bendrovė pateko į 1000 didžiausių Lietuvos bendrovių sąrašą, o 2007 m. UAB „Telekonta“, kaip vienai iš sparčiausiai augančių Lietuvos įmonių, suteiktas „Gazelė 2007“ sertifikatas.

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Senior Electronics Engineer
UAB Unmanned Defense Systems
Vilnius
€ 3000 – 5500
Galioja iki: 2024.04.17
Vyriausiasis teisininkas (-ė)
ADB „Gjensidige“
Vilnius
€ 2484 – 3726
Galioja iki: 2024.04.20
Tapk vyriausiuoju (-iąja) buhalteriu (-e)
Enefit
Vilnius
€ 4500 – 5500
Prekybos vadybininkas
IRLANDA, UAB
Kaunas
€ 2000 – 2000
Galioja iki: 2024.04.25
Automatikos produktų grupės vadybininkas (-ė)
Interautomatika, UAB
Vilnius
€ 2500 – 3350
Galioja iki: 2024.05.04