49
UAB "Vilniaus apšvietimas"
Viešųjų ryšių specialistas (-ė)

Darbo pobūdis

  • Komunikacijos strategijos kūrimas, veiksmų planavimas ir įgyvendinimas;
  • Vykdomų projektų ir paslaugų žinomumo didinimas;
  • Aktyvus ir kryptingas straipsnių ir naujienlaiškių rengimas;
  • Bendradarbiavimas su žiniasklaida, institucijomis ir bendruomenėmis;
  • Interneto svetainės, socialinių tinklų turinio planavimas, kūrimas ir administravimas;
  • Renginių organizavimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas (žurnalistikos, komunikacijos ar pan. srityse);
  • Sėkminga viešinimo kampanijų, straipsnių kūrimo patirtis;
  • Puikūs komunikavimo įgūdžiai, gebėjimas užmegzti ir palaikyti naudingus ryšius;
  • Kūrybiškumas, siekis ir drąsa įgyvendinti inovatyvias idėjas.

Privalumai:

  • Patirtis administruojant tinklapius ir socialinius tinkus;
  • Mokėjimas dirbti su grafiniais redaktoriais ir kurti vizualiai patrauklų turinį;
  • Anglų kalbos žinios.

Įmonė siūlo

  • Mokymus, savirealizacijos ir profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Darbuotojų draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visą parą;
  • Galimybę siūlyti ir įgyvendinti savo idėjas;
  • Galimybė dalį laiko dirbti nuotoliniu būdu.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1800 - 2000

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Elektrinės g.1, Vilnius
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Personalas Personalas
861000419

UAB “Vilniaus apšvietimas“ siekia užtikrinti, kad Vilniaus miesto gyventojams būtų teikiamos kokybiškos, elektros energiją tausojančios, saugumą kelyje užtikrinančios, gatvių elektros apšvietimo paslaugos.
Savo veiklą grindžiame trimis pagrindinėmis vertybėmis: Profesionalumas, Kokybė, Atsakingumas. Profesionalumas – esame subūrę virš 120 aukštos kvalifikacijos savo srities specialistų, kurie yra sukaupę didelę darbinę patirtį. Kokybė – teikiame kokybiškas gatvių apšvietimo elektros priežiūros, aptarnavimo, remonto paslaugas Vilniaus miesto gyventojams. Atsakingumas – atsakingai įsipareigojame. Jaučiame atsakomybę už savo darbą ir veiklą.
Mes nuolat ieškome talentingų ir profesionalių specialistų, kurie dirba atsižvelgdami į aukštus veiklos standartus, siekia geriausių rezultatų, užsibrėžtų tikslų bei prisiima atsakomybę už savo veiksmus. Skatiname kiekvieno komandos nario įsitraukimą – taip kuriame atmosferą ir kultūrą, kurioje patiems malonu dirbti, bendrauti. Vertiname savo darbuotojus ir siūlome konkurencingą atlygį, socialines garantijas bei suteikiame karjeros ir asmeninio tobulėjimo galimybes.