642
PREKIŲ KATEGORIJOS VADOVAS (-Ė)
Kesko Senukai Lithuania, UAB

PREKIŲ KATEGORIJOS VADOVAS (-Ė)Kesko Senukai Lithuania, UAB

Darbo pobūdis:

  • užtikrinti efektyvią kuruojamos prekių kategorijos veiklą;
  • analizuoti kuruojamos kategorijos prekių pirkimo ir pardavimo rodiklius, prekių kainas ir charakteristikas bei priimti sprendimus dėl asortimento pokyčių;
  • formuoti kuruojamos prekių kategorijos strategiją;
  • naujų tiekėjų paieška, derybų vedimas;
  • sudaryti ir vertinti marketingo planus;
  • valdyti pardavimų skatinimo rodiklius;
  • rūpintis prekių tiekimu pagal specialius užsakymus;
  • rinkos analizė ir jos poreikius atitinkančių sprendimų priėmimas;
  • dalyvavimas parodose, domėjimasis situacija rinkoje.

Reikalavimai darbuotojui:

  • aukštasis išsilavinimas (vadybos, ekonomikos srityse);
  • kompiuterinis raštingumas;
  • puikus anglų kalbos mokėjimas žodžiu ir raštu;
  • darbo patirtis: pirkimų, pardavimų, marketingo, prekių kategorijų valdymo srityje;
  • analitinis mąstymas, komunikabilumas, orientacija į rezultatą;
  • vairuotojo pažymėjimas.

Mes Jums siūlome:

  • įdomų ir atsakingą darbą lyderiaujančioje kompanijoje;
  • nuolatinius mokymus, tobulėjimo ir karjeros galimybes;
  • draugišką, bendraujančią, profesionalią komandą, kuri yra mūsų sėkmės pagrindas;
  • visas darbui reikalingas priemones;
  • sveikatos draudimą;
  • galimybę įsigyti visas prekes „Senukų“ prekybos centruose su nuolaida.

Kaunas
€ 2280 – 2460
Galioja iki: 2022.12.07
Prekių užsakymų specialistas (-ė)
Lidl Lietuva, UAB
Kaunas
€ 1575 – 1980
Galioja iki: 2022.12.25
Komercijos direktorius (-ė)
CVO Recruitment, UAB
Vilnius
€ 6600 – 7000
Galioja iki: 2022.11.27
PARDAVIMO SPECIALISTAS (-Ė) (NAMUOSE) (Vilniuje)
Synergium, UAB
Kaunas
€ 2200 – 2500
Galioja iki: 2022.12.14
SKYSTŲ TRĄŠŲ PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė)
ALISA MANAGEMENT LABORATORY, UAB
Kaunas
€ 2454 – 3305
Galioja iki: 2022.12.05
TIEKIMO PADALINIO VADOVAS
Noriu personalo sprendimų grupė