67
INFRASTRUKTŪROS TECHNIKAS (-Ė)
Hollister Lietuva UAB

Darbo pobūdis:

  • Atlikti prevencinę techninę priežiūrą ir remontą infrastruktūros įrenginių mechaninėse, elektrinėse ir kitose sistemose
  • Tinkamai eksploatuoti ŠVOK sistemas ir susijusią įrangą: elektros, vandentiekio, pastatų valdymo, šaldymo, vėdinimo, garo, šilumos ir suspausto oro
  • Užtikrinti tinkamą pastato eksploataciją ir prižiūrėti rangovų atliekamus darbus
  • Rengti ir teikti ataskaitas apie pastatų būklę
  • Administruoti paslaugų tiekėjų sutartis
  • Užtikrinti ir palaikyti darbų ir priešgaisrinę saugą

Reikalavimai:

  • Techninis išsilavinimas elektronikos, elektros, automatikos ar mechaninių įrengimų srityje
  • 2 - 4 metų darbo patirtis infrastruktūros srityje
  • Geri įgūdžiai mechanikos, elektros instaliacijos, hidraulikos, šaldymo ir automatikos srityse
  • Kompiuterinis raštingumas (MS Office, AutoCad)
  • Anglų kalbos žinios - privalumas

Jūsų laukia:

  • Galimybė nuolat kelti profesinę kvalifikaciją; apmokymai darbo vietoje
  • Šiuolaikiška darbo aplinka: naujausia darbo įranga ir kokybiškos darbo priemonės
  • Kasmet peržiūrimas ir augantis atlyginimas
  • Darbui reikalinga apranga bei jos priežiūra
  • Švieži ir sveiki pusryčiai bei pietūs gamyklos restorane už specialią įmonės kainą
  • Nemokamas viešasis transportas iš/į Kauno miestą (priderintas prie pamainų darbo grafiko)
  • Patrauklus motyvacinis paketas (sveiki užkandžiai, įmonės renginiai, nemokama kava/arbata ir kt.)
  • Sveikatos draudimo paketas
  • Visą parą galiojantis draudimas nuo nelaimingų atsitikimų.

    Konfidencialumą garantuojame ir informuosime tik atrinktus kandidatus.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2177

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva
    Oro Parko g. 2, Sergeičikų I k., LT-54462, Kauno r.

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Rūta Orintė

„Hollister Incorporated“ kuria, gamina ir platina sveikatos priežiūros produktus ir paslaugas visame pasaulyje. Įmonė turi gamybos ir platinimo padalinius 3-uose žemynuose, biurus – daugiau nei 25-iose šalyse. „Hollister Lietuva“ dirba daugiau nei 450 darbuotojų. Įmonė trejus metus iš eilės tapo TOP darbdaviu Lietuvoje ir buvo paskelbta Palankiausią emocinę aplinką kuriančia įmone 2021.

Įmonės tinklalapishttp://www.hollister.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Senior Team Lead, Programmatic Consultancy
Adform
Vilnius
€ 3000
Galioja iki: 2024.04.27
Account Manager
AS "Citadele banka" Lietuvos filialas
Vilnius
€ 2100 – 3100
Galioja iki: 2024.05.05
Digital Media Specialist
Adform
Vilnius
€ 1600
Machine Learning Engineer (Python)
Zenitechas, UAB
Vilnius
€ 32
Galioja iki: 2024.05.02
Office space manager
Vilnius
€ 2800 – 3550
IT business analyst