747
MEDICINOS ATSTOVAS (-Ė) VILNIAUS REGIONE
Entafarma, UAB

MEDICINOS ATSTOVAS (-Ė) VILNIAUS REGIONE Entafarma, UAB

Kompanija Entafarma, atstovaujanti gerai žinomų vaistų ir maisto papildų gamintojus (Vitabiotics, Lepicol, Optima ir kt.), sėkmingai vykdanti rinkodarą bei platinimą Baltijos šalyse bei užimanti vieną pirmaujančių pozicijų savo srityje, siūlo darbą:

MEDICINOS ATSTOVUI (-EI) VILNIAUS REGIONE

Darbo aprašymas:
• Darbas su atstovaujamais produktais;
• Aktyvus bendravimas su vaistininkais, gydytojais;
• Pristatymų organizavimas, dalyvavimas konferencijose.

Reikalavimai:
• Aukštasis išsilavinimas. Privalumas: medicininis, farmacinis;
• Puikūs bendravimo, produktų pristatymo įgūdžiai;
• Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
• Anglų kalbos mokėjimas;
• Vairuotojo pažymėjimas;
• Privalumas: darbo patirtis farmacijos kompanijoje.

Siūlome:
• atsakingą, dinamišką ir įdomų darbą šiuolaikiškoje, lojalumą vertinančioje, kompanijoje, profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
• konkurencingą darbo užmokestį, priedus prie atlyginimo, mokymus;
• automobilį ir kitas darbo priemones.

Motyvacinį laišką ir gyvenimo aprašymą su nuoroda „Medicinos atstovas“ siųsti iki 2022 m spalio 5 d.
Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Verslo klientų projektų vadovas
TELE2, UAB
Vilnius
€ 2100 – 3900
Galioja iki: 2022.12.07
Paslaugų pardavimų vadovas (-ė)
Lietuvos geležinkeliai, AB
Vilnius
€ 3885 – 5830
Galioja iki: 2022.12.13
Telemarketingo pardavimų vadovas
TELE2, UAB
Vilnius
€ 3300 – 5400
Galioja iki: 2022.12.04
B2B Rinkodaros projektų vadovas (-ė)
Vilnius
€ 1650 – 2480
Galioja iki: 2022.12.06
TYRIMŲ PROJEKTŲ VADOVAS
Havas Group Lithuania
Vilnius
€ 2500 – 3300
Galioja iki: 2022.12.21
Pardavimų vadybininkas (-ė)