441
Statybos darbų vadovas
Sun Investment Group

Statybos darbų vadovasSun Investment Group

Reikalavimai:

• Aukštasis elektrotechninis išsilavinimas;
• SPSC specialiųjų statybos darbų vadovo atestatas iki 10 kV;
• Darbų vadovo darbo patirtis – ne mažiau 2 metai (Elektrotechniniai darbai iki 10kV);
• Objektų pridavimo patirtis valstybinėms institucijoms;
• Puikus tarpasmeninis bendravimas – sugeba užmegzti ir vystyti gerus santykius su kolegomis, vadovais, klientais;
• Pasitikintis ir sugebantis išlaikyti koncentraciją esant nenumatytoms aplinkybėms;
• Vairuotojo B pažymėjimas.

Privalumai:
• Patirtis saulės energetikos srityje;
• Patirtis saulės elektrinių montavimo srityje.

Darbo pobūdis:

• Rengti, analizuoti ir tikrinti saulės elektrinių statybos dokumentaciją;
• Bendrauti su subrangovais ir koordinuoti jų darbą, užtikrinant darbų kokybę;
• Vadovauti saulės elektrinių montavimo darbams;
• Organizuoti, paskirstyti ir valdyti darbus pagal suderintą grafiką bei sutartis;
• Operatyviai spręsti problemas;
• Derinti techninius klausimus su projektų užsakovais;
• Priduoti objektus/darbus užsakovams ir/ar įgaliotoms institucijoms, teikti jiems ataskaitas;
• Rengti dokumentaciją ir priduoti objektus VERT.

Darbas visoje Lietuvoje, suteikiamas darbinis automobilis.

Mes siūlome:

• Galimybę dirbti kartu su patyrusiais ir ambicingais saulės energetikos rinkos profesionalais;
• Ambicingus darbinius iššūkius;
• Profesinio augimo ir tobulinimo galimybes ambicingoje kompanijoje;
• Atvirą bendravimą, skaidrumą bei dažną ir konstruktyvų grįžtamąjį ryšį;
• Komandos formavimo bei įvairių švenčių renginius;
• Užkandžius, gėrimus bei modernų atvirų erdvių biurą Vilniuje;
• Daug kitų privalumų ir galimybių, kurias galime aptarti prie kavos atrankos metu!

Darbų vadovas (-ė)
Geležinkelio tiesimo centras, UAB
Lentvaris
€ 1325 – 1910
Galioja iki: 2022.12.25
O&M Electrician
Vilnius
€ 1600 – 1900
Galioja iki: 2022.12.03
Vyresnysis buhalteris (-ė)
Vilnius
€ 2400 – 3100
Galioja iki: 2022.12.24
Vyriausiasis inžinierius (-ė)
Lietuvos bankas
Vilnius
€ 2426 – 3638
Galioja iki: 2022.12.23
Personalo vadovas (-ė)
CVO Recruitment, UAB
Vilnius
€ 2700 – 3500
Galioja iki: 2022.12.18
Director of IT
Alliance for Recruitment