31
Terra recycling, UAB
Vadybininkas(-ė)

Darbo pobūdis:

Pirminių apskaitos dokumentų vedimas į programą,
Darbas su klientais (fiziniais ir juridiniais asmenimis),
Darbas su grynaisiais pinigais,
Darbas su GPAIS sistema,
Informacijos klientams suteikimas.

Reikalavimai:

Aukštesnysis/profesinis išsilavinimas,
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai,
Kalbų žinios - lietuvių (rusų/lenkų - pranašumas),
Kruopštumas, atidumas, atsakingas požiūris į darbą, sąžiningumas, imlumas,
Puikūs bendravimo įgūdžiai.

Privalumas:

Aukštesnysis išsilavinimas (buhalterinis - pranašumas),
Patirtis dirbant su buhalterinės apskaitos programa – Finvalda,
Gebėjimas dirbti GPAIS sistema.

Mes jums siūlome:

Visus darbui reikalingus apmokymus ir darbo priemones. Geras darbo sąlygas bei visas socialines garantijas.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1100

Papildoma informacija: Nuo 1200 eur. bruto „ant popieriaus“, kas yra 800 neto „į rankas“.

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Terminalo g. 2, Kuprioniškės, Vilniaus raj. ir Draugystės g. 6, Valčiūnai, Vilniaus raj.

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Živilė .
8-600 00939

Įmonės tinklalapishttp://www.ekoterra.lt/