764
Apskaitos skyriaus vadovo pavaduotojas (-a)
Litgrid, AB

Apskaitos skyriaus vadovo pavaduotojas (-a)Litgrid, AB

Reikalavimai

• aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas buhalterinės apskaitos ir/ar finansų srityje;
• ne mažesnė kaip 5 metų darbo patirtis buhalterinės ir mokestinės apskaitos srityje;
• buhalterinės apskaitos pagal Verslo apskaitos standartus arba Tarptautinius finansinės apskaitos standartus, išmanymas;
• puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai, MS Excel - pažengęs vartotojas;
• loginis ir analitinis mąstymas, žingeidumas, kruopštumas, atsakomybė;
• mokėjimas analizuoti ir apibendrinti informaciją, gebėjimas sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu, dirbti savarankiškai ir priimti sprendimus;
• geri bendravimo įgūdžiai bei gebėjimas dirbti komandoje.

Privalumai:

• analogiško darbo patirtis;
• patirtis infrastruktūros energetinėje įmonėje;
• patirtis audito kompanijoje ar didelėje įmonėje;
• patirtis dirbant su Scala programa;
• anglų kalbos žinios.

Darbo aprašymas

• dalyvavimas rengiant periodines ir metines finansines ataskaitas bei valdymo ataskaitų rengimas, vadovaujantis Tarptautiniais finansinės apskaitos standartais bei mokesčius reglamentuojančiais LR teisės aktais;
• apskaitos operacijų duomenų atitikties kontrolė kitų informacijos šaltinių duomenims;
• mokesčių deklaracijų (PVM, Pelno) ir statistinių ataskaitų rengimas bei teikimas valstybės institucijoms;
• dalyvavimas naujos finansinės apskaitos valdymo programos diegime;
• dalyvavimas metinių finansinių ataskaitų audito procese rengiant ataskaitas, teikiant informaciją ir duomenis auditoriams;
• dalyvavimas apskaitos procesų optimizavime, tobulinime ir automatizavime, bendradarbiavimas su kitais bendrovės padaliniais;
• pagalba Apskaitos skyriaus vadovui buhalterinės apskaitos organizavimo ir tvarkymo klausimais.

Papildoma informacija

Jei vis dar skaitai šį darbo pasiūlymą, mes tikimės, kad rimtai sudominome. Greta kiekvienai darbo pozicijai siūlomų pagrindinių naudų (atlyginimo, darbo priemonių ir t.t.) naujam komandos nariui (-ei) esame paruošę ir patrauklų papildomų naudų krepšelį. Jomis siekiame užtikrinti visos komandos gerovę ir darbo sąlygas, profesinį tobulėjimą, rūpinamės asmeniais darbuotojų poreikiais, jų šeimoms ir socialine veikla. Tau siūlome:

• atsakingą darbą aukščiausio lygio profesionalų komandoje;
• savirealizacijos ir augimo galimybes, mokymus;
• sveikatos draudimą (po bandomojo laikotarpio) ir pažangią vadybą;
• galimybę dirbti nuotoliniu būdu;
• darbo užmokestį nuo 3000 EUR iki 3500 (su mokesčiais) nustatomą atsižvelgiant į turimą kompetenciją ir darbinę patirtį, kintamą atlygio dalį iki 20 proc. metinio bazinio atlygio, priklausančią nuo bendrovės/individualių tikslų pasiekimo.

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime kandidatus, patekusius į kitą atrankos etapą.

Pateikdami gyvenimo aprašymą ir/arba kitus dokumentus įmonei, jūs sutinkate, jog įmonė naudos ir tvarkys jūsų duomenis atrankos tikslais. Su išsamia informacija apie asmens duomenų tvarkymą galite susipažinti Privatumo pranešime: www.epsog.lt/lt/apie-mus/privatumas-1.

GL Accountant
Alliance for Recruitment
Vilnius
€ 2000 – 3000
Galioja iki: 2022.12.22
Senior Accountant
Vilnius
€ 2450 – 2970
Galioja iki: 2022.12.14
Chief Accountant
Vilnius
€ 4000 – 5000
Galioja iki: 2022.12.15
Accounts Payable (AP) Accountant
Vilnius
€ 1458 – 2187
Galioja iki: 2022.12.08
Chief Financial Officer
Vilnius
€ 5786 – 7439
Galioja iki: 2022.12.20
Vilnius
€ 1800 – 3000