57
Simplika
Finansų analitikas (-ė)
Simplika
Simplika

Simplika

Mūsų klientas, produktus gyvybės mokslams kurianti įmonė, kviečia prisijungti finansų išsilavinimą turinčius kandidatus ir tapti tarptautinės, daugiau nei 100 tūkst. darbuotojų visame pasaulyje vienijančios komandos dalimi.

Tad, jei ieškote atsakingo požiūrio į atliekamą darbą, aiškių darbo užduočių, finansinio stabilumo, galimybės mokytis ar daryti karjerą, į savo draugišką kolektyvą kviečiame prisijungti!

DARBO POBŪDIS:

  • Įmonės veiklos ekonominių ir finansinių rezultatų analizavimas, rodiklių skaičiavimas bei analizių teikimas vadovybei bei padaliniams;
  • Dalyvavimas sudarant įmonės biudžetą ir atnaujinant prognozes;
  • Duomenų raportavimas į verslo valdymo sistemas CMR (Corporate Management Reporting), Workday ir kt.;
  • Duomenų valdymo sistemų (EDW ir kt.) duomenų analizavimas, teikimas ir komentavimas vidiniams ir išoriniams klientams;
  • Duomenų teisingumo kontrolės sistemų diegimas ir administravimas. Periodiškas duomenų teisingumo kontroliavimas ir analizavimas.

REIKALAVIMAI:

  • Aukštasis universitetinis finansinis, ekonominis arba matematinis išsilavinimas;
  • Geros anglų kalbos žinios (B2 lygis);
  • Labai geri MS Office (Excel, Access), apskaitos ir verslo analitinių programų įgūdžiai.
  • 2 metų analitinio darbo patirtis finansų srityje.

PRIVALUMAI:

  • Patirtis finansų analizės ar audito srityse;
  • Loginis ir analitinis mąstymas bei gebėjimas dirbti komandoje.

MES TAU SIŪLOME:

  • Darbą tarptautinėje, dinamiškoje aplinkoje;
  • Lanksčias darbo sąlygas ir galimybę dirbti iš namų;
  • Motyvacinį papildomų naudų paketą (nelaimingų atsitikimų draudimą, sveikatos draudimą, metines premijas 10%, investicinis 4% draudimas išdirbus metus, maitinimas dirbant ofise 70% kompensuojamas);
  • Galimybę nemokamai po darbo valandų lankytis sporto salėje, baseine ar net teniso kortose;
  • Galimybę nemokamai įmonės transportu kasdien vykti į darbą/iš darbo (organizuojamas vežimas Vilniuje, taip pat iš Kauno, Trakų, Lentvario);
  • Nusprendus persikelti gyventi ir dirbti Vilniuje, išmokamas vienkartinis priedas;
  • Darbą grafiku: pirmadienis – penktadienis nuo 8:00 iki 16:45 val.;
  • Nuolatinį mokymąsi ir asmeninės bei profesinės karjeros galimybes aukštųjų technologijų srityje.

Jei manai, jog šis darbo pasiūlymas kaip tik Tau, lauksime Tavo CV!

Informuosime tik atrinktus kandidatus, konfidencialumą garantuojame. Siųsdami savo CV Jūs sutinkate, kad UAB „Simplika“ tvarkytų Jūsų asmens duomenis galimo įdarbinimo bendrovėje ar paslaugų teikimo UAB „Simplika“ klientams tikslais. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, tvarkyti, keisti bei prašyti ištrinti savo anksčiau pateiktus duomenis.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2100 - 3200

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
Kontaktinis asmuo
Išchanui Griškelienė
+37066745543

Nuo 1996 m. tūkstančiai Europos įmonių yra patikėję CVO Group savo personalo valdymo procesus, ieškodami strateginių ir ekonomiškų sprendimų. Simplika – CVO grupės narė, sparčiai auganti ir unikali savo specializacija personalo atrankos kompanija, kurios pagrindinė veikla – laikinasis įdarbinimas ir atranka. Šiuo metu Simplika sėkmingai veikia Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Simplika padeda Klientams susirasti tinkamą darbuotoją, o Kandidatams – svajonių darbą.

Įmonės tinklalapishttp://www.simplika.lt