547
LINIJOS PARUOŠĖJAS (-A)
HELLA Lithuania, UAB

LINIJOS PARUOŠĖJAS (-A)HELLA Lithuania, UAB

DARBO POBŪDIS

  • Atlikti įrenginio valdymo, nustatymo, paruošimo darbus įrengimuose pagal technines instrukcijas ir nustatytus kokybės standartus;
  • Dirbant priskirtoje operacijoje informuoti apie gedimą ar problemą;
  • Užtikrinti, kad būtų pasiekti darbo vietai nustatyti gaminių ir darbo kokybės tikslai;
  • Atlikti įrangos kasdieninius, svaitinius ir mėnesinius patikrinimus ir priežiūros darbus pagal paruoštą standartą;
  • Vykdyti kitas, su šiomis pareigomis susijusias, užduotis.

REIKALAVIMAI

  • Pageidautina panašaus darbo patirtis gamyboje (elektronikos įmonėje – privalumas);
  • Galimybė dirbti 3 pamainomis (rytinėje, dieninėje ir naktinėje pamainoje po 8 val.), pagal poreikį savaitgaliais, slenkančiu grafiku;
  • Atsakingas požiūris į darbą, kruopštumas.

ĮMONĖ SIŪLO

  • Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes, karjeros perspektyvas sparčiai augančioje tarptautinėje įmonėje, profesionalų ir draugišką kolektyvą bei didelį dėmesį vidinei komunikacijai;
  • Šiuolaikišką, ergonomišką ir aukščiausius saugumo reikalavimus atitinkančią darbo aplinką, kvapnią kavą bei arbatą;
  • Moderniai įrengtas valgymo ir poilsio zonas, nuolaidą šviežiam ir sveikam maistui įmonės valgykloje, 24/7 veikiančią užkandžių stotelę;
  • Platų motyvacinį paketą (vokiečių ir anglų kalbų kursai, įmonės renginiai, sporto veiklos, skiepai, partnerių siūlomos nuolaidos ir kt.);
  • Nemokamą viešąjį transportą nuo Kauno miesto iki UAB “HELLA Lithuania” (transporto grafikas priderintas prie administracijos ir pamainų darbo laiko);
  • Darbą su nauja ir modernia įranga, kokybiškus darbo rūbus ir avalynę, naktinių darbo valandų apmokėjimą 1,5 karto.

Informacija apie darbo užmokestį

Nuo 1350 iki 1450 EUR (neatskaičius mokesčių) atsižvelgiant į Jūsų dabartinę profesinę kompetenciją ir darbo patirtį. Atlyginimas peržiūrimas kartą per metus. Be to, turėsite teisę gauti kasmėnesinę premiją, kuri priklausys nuo komandinio darbo rezultatų.

Prekių užsakymų specialistas (-ė)
Lidl Lietuva, UAB
Kaunas
€ 1575 – 1980
Galioja iki: 2022.12.25
Senior SQL Developer
Strategic Staffing Solutions International
Vilnius
€ 5000 – 5500
Galioja iki: 2022.12.13
Chief Bureau Broadcast Engineer, Vilnius
Radio Free Europe/Radio Liberty
Vilnius
€ 2300 – 3400
Galioja iki: 2022.12.27
VERSLO KLIENTŲ PARDAVIMŲ PROJEKTŲ VADYBININKAS (-Ė)
Emplonet, UAB
Vilnius
€ 2500 – 3100
Galioja iki: 2022.12.30
Praktikantas (-ė)
FRESENIUS KABI BALTICS, UAB
Vilnius
€ 950
Galioja iki: 2022.12.23