34
APSKAITOS SKYRIAUS VADOVAS (-Ė)
Tetas, UAB
Tetas, UAB
Tetas, UAB

Tetas, UAB

DARBO POBŪDIS:

• apskaitos skyriaus veiklos organizavimas, užtikrinant efektyvią, laiku pateiktą ir teisingą bendrovės ūkinių operacijų buhalterinę apskaitą pagal Tarptautinius apskaitos standartus ir mokestinių teisės aktų reikalavimus;
• metinių finansinių ataskaitų ir periodinių valdymo ataskaitų paketo kokybiško parengimo užtikrinimas;
• audito proceso organizavimas;
• dalyvavimas apskaitos procesų tobulinime ir automatizavime;
• mokesčių deklaracijų (PVM, Pelno) ir statistinių ataskaitų rengimas bei teikimas valstybės institucijoms;
• Bendrovės netipinių ūkinių operacijų registravimas, pagalba konsultuojant kolegas buhalterinės apskaitos ir mokesčių klausimais.

REIKALAVIMAI:

• aukštasis išsilavinimas buhalterinės apskaitos ir/ar finansų srityje;
• ne mažesnė nei 2 metų vadovavimo patirtis buhalterinės apskaitos srityje;
• finansinės apskaitos reikalavimų pagal Verslo apskaitos standartus ir /ar Tarptautinius apskaitos standartus išmanymas;
• LR teisės aktų, reglamentuojančių mokesčių apskaitą, išmanymas, patirtis mokesčių apskaitos srityje;
• įgudusio/pažengusio vartotojo kompiuteriniai įgūdžiai (MS Office Excel);
• loginis ir analitinis mąstymas, smalsumas, kruopštumas, atsakomybė;
• geri bendravimo įgūdžiai bei gebėjimas dirbti komandoje.
Privalumai:
• patirtis rangos paslaugų, gamybinėje, didelėje įmonėje ar audito bendrovėje;
• anglų kalbos žinios;
• patirtis dirbant su Navision informacine apskaitos sistema.

KANDIDATUI SIŪLOME:

• įdomų ir atsakingą darbą aukščiausio lygio profesionalų komandoje;
• profesinius iššūkius ir savirealizacijos galimybę;
• galimybę dirbti nuotoliniu būdu;
• vidinius iš išorinius mokymus;
• puikias darbo sąlygas, palaikančius kolegas;
• draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visą parą visame pasaulyje (išskyrus Ukrainą, Baltarusiją ir Rusiją), nes darbuotojo sauga ir sveikata – prioritetas Nr.1.

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime kandidatus, patekusius į kitą atrankos etapą.

Pateikdami gyvenimo aprašymą ir/arba kitus dokumentus įmonei, jūs sutinkate, jog įmonė naudos ir tvarkys jūsų duomenis atrankos tikslais. Su išsamia informacija apie asmens duomenų tvarkymą galite susipažinti Privatumo pranešime: www.epsog.lt/lt/apie-mus/privatumas-1. Savo sutikimą galite atšaukti kreipdamiesi el.paštu

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 3700 - 4100

Papildoma informacija: Taip pat numatoma ir metinė kintamoji atlygio dalis iki 30 % metinio bazinio atlygio, priklausančią nuo Bendrovės/individualių tikslų pasiekimo. Konkretus darbo užmokestis sutariamas su kandidatu, atsižvelgiant į jo turimą patirtį, kompetenciją.

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 MS Office

Kalbos

  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Aušra Enzi
+370 61685960

UAB „Tetas“ pagrindinė veikla susijusi su gamybos ir pramonės paskirties statinių projektavimu, transformatorinių pastočių ir skirstymo punktų, elektros perdavimo linijų statyba, rekonstrukcija, remontu ir techninė priežiūra; elektros tinklo relinės apsaugos ir automatikos, specialiųjų elektros įrenginių, elektros instaliacijos eksploatavimu, įrengimų bandymu ir diagnostika; apsauginių priemonių bandymu.

Įmonės tinklalapishttp://www.tetas.lt