61
Ecoservice, UAB
Žaliavos priėmimo administratorius (-ė)

Darbo pobūdis

Ieškome žmogaus, kuris mėgsta gryną orą - siūlome galimybę dirbti lauke ir priiminėti atvežamas prekes. Ieškome entuziastingo kolegos, kuriam blogas ora nėra problema, o svarbiausia vertybė - darnus kolektyvas!

Darbo funkcijos:
Prekių priėmimas ir kokybės tikrinimas;
Duomenų vedimas į sistemą;
Gamybos procesų priežiūra ir koordinavimas;
Numatytų gamybos planų vykdymas;
Pamainos darbuotojų komandos formavimas bei jų darbo organizavimas;
Komandos narių ugdymas, siekiant geriausių darbo rezultatų.

Darbas atliekų rūšiavimo bazėje, Gariūnų g. 71, darbo dienomis (nuo pirmadienio iki penktadienio), nuo 8:00 iki 17:00. Darbas LAUKE.

Reikalavimai kandidatui

Profesinis-techninis išsilavinimas;
Panašaus darbo patirtis;
Organizuotumas ir lyderystė;
Kompiuterinį raštngumą vertintume kaip privalumą;
Jei abejojate dėl savo kompetencijų ar patirties, nebijokite - esant dideliam entuziazmui, esame pasiruošę visko išmokyti!

Įmonė siūlo

Įdomų ir dinamišką darbą ambicingoje komandoje;
Profesionalių iššūkių kupiną kasdienybę;
Kuro kompensavimą ir visas darbui reikalingas priemones;
Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visame pasaulyje 24/7'
Skatinimą įvairių darbuotojui svarbių gyvenimo įvykių ir sukakčių proga;
Dovanas ir išmokas kiekvieno profesinio gimtadienio proga;
Bendrus įmonių grupės renginius, galimybę dalyvauti vidinėse iniciatyvose ir prisidėti prie jų kūrimo.
Prisijunk prie mūsų!

Susidomėjusius kandidatus kviečiame skambinti numeriu 861291293, arba siųsti gyvenimo aprašymą.
UAB "Ecoservice" privatumo pranešimas: ecoservice.lt/privatumo-pranesimas/

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1400 - 1750

Papildoma informacija: Darbo užmokestis - nuo 900 iki 1100 eurų į rankas.

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Gariūnų g. 71

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Smiltė Prokarenkaitė
+37061291293

Esame Lietuvoje lyderiaujanti atliekų tvarkymo įmonių grupė, užsiimanti įvairių atliekų surinkimu, vežimu, rūšiavimu, perdirbimu, miesto valymu ir gatvių priežiūra, teikianti platų kitų paslaugų spektrą.

Veikiame daugiau nei 30 proc. Lietuvos teritorijos, turime 4 gamybos / rūšiavimo bazes Lietuvoje. Mūsų komandą sudaro jau daugiau nei 1150 įvairių specializacijų darbuotojų.

Įmonės tinklalapishttp://www.ecoservice.lt