373
Teritorijų priežiūros vadybininkas (-ė) Vilniuje
Ecoservice, UAB

Teritorijų priežiūros vadybininkas (-ė) VilniujeEcoservice, UAB

Darbo pobūdis

Šiuo metu mūsų komandai ieškome aktyvaus ir veiklaus teritorijų priežiūros vadybininko Vilniuje, kurio pagrindinės funkcijos bus:
- Teritorijų priežiūros mechanizuoto valymo ir tvarkymo darbų organizavimas, jų darbo koordinavimas ir kontrolė;
- Pavaldžių darbuotojų darbo laiko apskaitos vedimas ir darbo užmokesčio paskaičiavimas;
- Darbo technikos (traktoriai, mašinos, trimeriai ir pan.) sutartiniams darbams atlikti poreikio analizė ir techninės būklės priežiūros organizavimas;
- Darbo rezultatų analizė, planų vykdymas;
- Esamų ir naujų teritorijų priežiūros sutarčių administravimas ir įgyvendinimas;
- Klientų įsiskolinimų valdymas, gautų pretenzijų sprendimas.

Reikalavimai darbuotojui

- Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas;
- Organizacinio/koordinacinio darbo patirtis;
- Vadovavimo bent 10 darbuotojų komandai patirtis;
- Komandos formavimo patirtis;
- Puikūs bendravimo, konfliktinių situacijų sprendimo ir derybų įgūdžiai;
- Geri darbo kompiuteriu (MS Office progranų naudojimo) įgūdžiai;
- Vairuotojo pažymėjimas;
- Atsakingumas, operatyvumas, gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje.

Įmonė siūlo

- Geras darbo sąlygas;
- Draugišką ir visuomet palaikantį kolektyvą;
- Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visame pasaulyje 24/7;
- Skatinimą įvairių darbuotojui svarbių gyvenimo įvykių ir sukakčių proga;
- Įdomų darbą dinamiškoje organizacijoje;
- Visas darbui reikalingas priemones - kompiuterį, mobilų aparatą, kuro sąnaudų apmokėjimą ir kt.;
- Platų atsakomybių lauką, galimybę savarankiškai priimti sprendimus.

Kilus klausimams skambinkite numeriu +37061291293.
Ecoservice privatumo pranešimas: ecoservice.lt/privatumo-pranesimas/

Duomenų analitikas (-ė)
People Link, UAB
Vilnius
€ 2600 – 2800
Galioja iki: 2022.12.10
Klientų aptarnavimo specialistė (-as), darbas ne skambučių centre
Simplika
Vilnius
€ 1600 – 1770
Galioja iki: 2022.12.07
Administravimo specialistas/-ė
Scandinavian Language School, UAB
Vilnius
€ 1800 – 2400
Galioja iki: 2022.12.14
VERSLO DUOMENŲ SISTEMINIMO SPECIALISTAS (-Ė)
Bunasta, UAB
Vilnius
€ 1900 – 2500
Galioja iki: 2022.12.08
Klientų aptarnavimo specialistas (-ė)
CV-Online Recruitment Lithuania
Vilnius
€ 1200 – 1930
Galioja iki: 2022.12.11
GENERAL LEDGER SPECIALIST (Estonian or Lithuanian Speaking)
Cognizant Lietuva
Vilnius
€ 2700 – 2860