36
Sun Investment Group
Vyresnysis apskaitininkas

Darbo pobūdis:

• Įmonių grupės buhalterinės apskaitos tvarkymas;
• Sąskaitų derinimas;
• Finansinių ataskaitų ir deklaracijų rengimas;
• Skolų derinimas, mokėjimai;
• Darbo užmokesčio skaičiavimas;
• Mėnesių / metų uždarymai.

Reikalavimai:

• Apskaitos / buhalterinis / finansinis išsilavinimas;
• Ne mažiau nei 1 metų sėkminga vyr. buhalterio darbo patirtis;
• LR teisės aktų, reglamentuojančių apskaitą ir mokesčius išmanymas;
• Analitinis mąstymas, atidumas detalėms, kruopštumas, atsakingumas;
• Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
• Puikūs organizaciniai ir laiko valdymo įgūdžiai;
• Geri bendravimo įgūdžiai;
• Pukūs Anglų kalbos įgūdžiai.

Mes siūlome:

• Galimybę dirbti kartu su patyrusiais ir ambicingais rinkos profesionalais;
• Profesinio augimo ir tobulėjimo galimybės mokantis iš kitų ir dalyvaujant profesinio mokymo programose;
• Profesinio augimo ir tobulinimo galimybes ambicingoje kompanijoje;
• Lankstų darbo grafiką ir galimybę dirbti nuotoliniu būdu;
• Ambicingus darbinius iššūkius;
• Atvirą bendravimą, skaidrumą bei dažną ir konstruktyvų grįžtamąjį ryšį;
• Komandos formavimo bei įvairių švenčių renginius;
• Sveikus užkandžius, puikią kavą ir pozityviai nusiteikusius žmones aplink Jus;
• Modernų atvirų erdvių biurą Vilniuje;
• Daug kitų privalumų ir galimybių, kurias galime aptarti prie kavos atrankos metu.

Papildoma informacija:

Jums pateikus CV/motyvacinį laišką, Sun investment services, UAB pradės tvarkyti jūsų asmens duomenis, nurodytus CV/motyvaciniame laiške/elektroniniame laiške.
Išsamią informaciją apie tai, kaip Sun investment services, UAB tvarko jūsų asmenų duomenis (kiek laiko tvarkomi jūsų asmens duomenys, kokias teises Jums suteikia duomenų apsaugą reglamentuojantys teisės aktai ir kt.) jūs galite sužinoti susisiekę su Sun investment services, UAB elektroniniu paštu: info@suninvestmentgroup.com; telefonu: + 370 607 88243.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2400 - 3100

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Kauno g. 16, Vilnius

Laikas

  • Visa darbo diena
  • Lankstus grafikas

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Ieva Vasarytė
+37064706535

Founded in 2017, Sun Investment Group (SIG) is a PV developerfocused on delivering high-quality solutions in the solar energy industry.
The company covers the entire solar PV value chain from development, construction to operation and maintenance, optimizing costs and generating value in each stage of the asset life cycle.
Ranked among TOP 50 Largest European Solar Portfolios (by Solarplaza), Sun Investment Group's portfolio includes a total of 150 MW of installed capacity and over 1.4 GW in the advanced development stage.

The company is developing projects in the Baltic region, Poland, Italy and rapidly expanding to other markets.

For more information, visit www.suninvestmentgroup.com

Įmonės tinklalapishttps://suninvestmentgroup.com/