33
PROJEKTUOTOJAS (-A) (STATINIŲ KONSTRUKCINĖ DALIS)
Tetas, UAB
Tetas, UAB
Tetas, UAB

Tetas, UAB

DARBO POBŪDIS:

• statinio konstrukcijų projektavimas elektros energetikos objektams iki 400 kV;
• konstrukcijų skaičiavimai ir brėžinių rengimas, konstrukcijų modeliavimas.

REIKALAVIMAI:

• aukštasis inžinerinis išsilavinimas, atitinkantis darbo sritį (arba baigiamojo kurso studentas);
• patirtis SK konstrukcijų projektavime (metalas, gelžbetonis);
• patirtis dirbant su AutoCAD ir Tekla Structures programine įranga;
• anglų kalbos mokėjimas (techninės žinios) – būtų privalumas;
• B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
• pareigingumas, kruopštumas, atsakingumas.

KANDIDATUI SIŪLOME:

• įgysi naujų kompetencijų dirbant su savo srities ekspertais;
• įgyvendinsi unikalius, iššūkių nestokojančius strateginės reikšmės projektus, dirbdamas vienoje didžiausių energetikos įmonių grupių – EPSO-G;
• dirbsi įdomų, dinamišką ir atsakingą darbą;
• investuosime į Tavo profesinį tobulėjimą – turėsi galimybę dalyvauti mokymuose;
• draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visą parą visame pasaulyje (išskyrus Ukrainą, Baltarusiją ir Rusiją), nes darbuotojo sauga ir sveikata – prioritetas Nr.1;
• galimybę dalį darbo laiko dirbti iš namų, darbą derinti su studijomis;
• Bendrovės organizuojamus renginius.

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime kandidatus, patekusius į kitą atrankos etapą.

Pateikdami gyvenimo aprašymą ir/arba kitus dokumentus įmonei, jūs sutinkate, jog įmonė naudos ir tvarkys jūsų duomenis atrankos tikslais. Su išsamia informacija apie asmens duomenų tvarkymą galite susipažinti Privatumo pranešime: www.epsog.lt/lt/apie-mus/privatumas-1.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2500 - 3000

Papildoma informacija: Taip pat numatoma kintama atlygio dalis ir/ar priedai, atsižvelgiant į skyriaus darbo rezultatus bei nustatytus rodiklius, kurie yra nustatomi darbo sutartyje ir/ar kitame darbdavio vidaus dokumente.

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 AutoCAD MS Office

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Aušra Enzi
+370 61685960

Įmonės tinklalapishttp://www.tetas.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Senior Team Lead, Programmatic Consultancy
Adform
Vilnius
€ 3000
Galioja iki: 2024.04.27
Account Manager
AS "Citadele banka" Lietuvos filialas
Vilnius
€ 2100 – 3100
Galioja iki: 2024.05.05
Digital Media Specialist
Adform
Vilnius
€ 1600
Machine Learning Engineer (Python)
Zenitechas, UAB
Vilnius
€ 32
Galioja iki: 2024.05.02
Office space manager
Vilnius
€ 2800 – 3550
IT business analyst