387
PROJEKTUOTOJAS (-A) (STATINIŲ KONSTRUKCINĖ DALIS)
Tetas, UAB

PROJEKTUOTOJAS (-A) (STATINIŲ KONSTRUKCINĖ DALIS)Tetas, UAB

DARBO POBŪDIS:

• statinio konstrukcijų projektavimas elektros energetikos objektams iki 400 kV;
• konstrukcijų skaičiavimai ir brėžinių rengimas, konstrukcijų modeliavimas.

REIKALAVIMAI:

• aukštasis inžinerinis išsilavinimas, atitinkantis darbo sritį (arba baigiamojo kurso studentas);
• patirtis SK konstrukcijų projektavime (metalas, gelžbetonis);
• patirtis dirbant su AutoCAD ir Tekla Structures programine įranga;
• anglų kalbos mokėjimas (techninės žinios) – būtų privalumas;
• B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
• pareigingumas, kruopštumas, atsakingumas.

KANDIDATUI SIŪLOME:

• įgysi naujų kompetencijų dirbant su savo srities ekspertais;
• įgyvendinsi unikalius, iššūkių nestokojančius strateginės reikšmės projektus, dirbdamas vienoje didžiausių energetikos įmonių grupių – EPSO-G;
• dirbsi įdomų, dinamišką ir atsakingą darbą;
• investuosime į Tavo profesinį tobulėjimą – turėsi galimybę dalyvauti mokymuose;
• draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visą parą visame pasaulyje (išskyrus Ukrainą, Baltarusiją ir Rusiją), nes darbuotojo sauga ir sveikata – prioritetas Nr.1;
• galimybę dalį darbo laiko dirbti iš namų, darbą derinti su studijomis;
• Bendrovės organizuojamus renginius.

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime kandidatus, patekusius į kitą atrankos etapą.

Pateikdami gyvenimo aprašymą ir/arba kitus dokumentus įmonei, jūs sutinkate, jog įmonė naudos ir tvarkys jūsų duomenis atrankos tikslais. Su išsamia informacija apie asmens duomenų tvarkymą galite susipažinti Privatumo pranešime: www.epsog.lt/lt/apie-mus/privatumas-1.

Telšių terminalo vadovas (-ė)
DPD Lietuva, UAB
Telšiai
€ 2300 – 2500
Galioja iki: 2022.12.04
Senior Project Manager
Softeq Development, UAB
Vilnius
€ 5000 – 7500
Galioja iki: 2022.12.11
SALES SPECIALIST (AT HOME) Vilnius
Synergium, UAB
Vilnius
€ 2200 – 2500
Galioja iki: 2022.12.05
HR Manager
Alliance for Recruitment
Kaunas
€ 2976 – 4132
Galioja iki: 2022.12.08
Head of IT Infrastructure Services
Avia Solutions Group
Vilnius
€ 4500
QA Automation Engineer as SEB QA Competence centre team in Baltics
AB SEB bankas
Vilnius
€ 2300 – 4700
Galioja iki: 2023.01.01